INTEL CORE I7 4770 ve GTX 770 Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TrkTly

Hectopat
İyi forumlar herkese , 2500 TL civarı bir bilgisayar toplamaya çalıştım yaza doğru alacağım şimdiden hazırladım sistemim hakkında önerilerinizi bekliyorum . Ve uyup uymadığınıda belirtirseniz sevinirim . TEŞEKKÜRLER

Sistem;

Ekran Kartı : ASUS - GTX770 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart 956 TL

İşlemci : INTEL CORE I7 4770 SOKET 1150 3.4GHZ 8MB CACHE 22NM 838 TL

Ram : 8GB HyperX Blu DDR3 1600MHz CL10 Tek Modül Ram 245 TL

Anakart : H87-PLUS Intel H87 Soket 1150 DDR3 1600MHz SATA 3.0 USB 3.0 HDMI&DVI 304 TL

Sabit Disk : Segate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk 171 TL

Kasa : ZALMAN Z5 PLUS MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA 166TL

Monitör : Mevcut

Toplam Fiyat : 2680 TL

Sistemi almadan bir veya iki hafta önce konuyu açarsanız yardımcı oluruz. Forum kuralları gereğince, 1 aydan uzun bir süre sonra alacağınız sistem için konu açamazsınız.

ZekiGamer, biraz daha kibar bir üslup ile konuşsan daha hoş olur.

TrkTly, bu kural hem sizin için hem de forum için düşünülmüştür. Teknolojinin gelişmesi, sizin şu an sisteminiz için seçtiğiniz parçaları eski nesil parça kategorisine yerleştirecektir. Bu da sistemi alacağınız zaman, ne alacağınızı tekrardan belirleyip sisteminizi yenileme gereksinimi yaratacaktır. Öbür taraftan, forumda gereksiz yere konu kalabalığı olacak ve size sistemini sizden önce alacak kişilerden daha önce tavsiye gelmesi haksızlık yaratacaktır.

Biraz sıkıcı olacak okuması, ancak sıkıcı olacağı kadar da açıklayıcı olacak. :)

Arkadaşlar; sitede 1 aydan uzun süre sonra alınacak sistem konusu açmanın yasak olması, tamamen sizin için düşünülmüş bir uygulamadır. Her an büyüyen ve gelişen teknoloji dünyası içinde, bir ay sonra satın alacağınız sistemi bu günden toplamak büyük bir hata olur. Çünkü piyasa içerisinde fiyatlar ve ürünlerin, yeni çıkan ürünler sonucu, fiyatlarının ve performanslarının değişmesi söz konusudur.

Kendinin ve değerli arkadaşlarımın zamanını daha fazla tüketmemen için konuyu kapatıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı