Intel Core i7 8700K CPU-Z Skoru

Bütçe açısından çok fazla sınırım yok hocam. Zaten baktığımız zaman 8700k ile 7820x li sistem arasındaki fiyat farkı yaklaşık 800 tl civarı. Son sistemim olacağı için o farkın değebileceğini düşünüyorum.

Benimde düşüncem 7820x yönündeydi. Sadece 8700k kafamı biraz kurcalıyordu.Cevabınız için teşekkür ederim hocam.
Hocam oyun oynayacaksanız 8700K daha iyi.
Render açısından 7820X bazı programlarda daha önde oda çok çekirdek hızı olarak öne geçiyor.
Gelecekteki oyunlar hakkında Dx 12 kullanacak diyorlar buda çok çekirdeğin önemini arttırıyor yani artık siz nasıl yaparsınız.
Size kalmış

Hocam oyun oynayacaksanız 8700K daha iyi.
Render açısından 7820X bazı programlarda daha önde oda çok çekirdek hızı olarak öne geçiyor.
Gelecekteki oyunlar hakkında Dx 12 kullanacak diyorlar buda çok çekirdeğin önemini arttırıyor yani artık siz nasıl yaparsınız.
Size kalmış

Hocam oynadığım 3-4 oyun var. Çok oyun oynayacak vaktim olmuyor. Render işlemide yapıyorum kendi çapımda. Dx12 de çok çekirdeğin önemini arttırması 7820x almam için büyük bir neden. Teşekkür ederim üstad vermiş olduğun bilgiler için.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı