Intel Core i9-11900K İncelemesi

Overclock edip tekrar mı piyasaya sürüyorsunuz acaba?

2023'te 5NM üretime geçerse AMD, yine üstünlüğünü koruyabilir.
2023 çok geç. Bir sonraki Core i ve Ryzen işlemci serisinde Intel 10, AMD 5 NM'ye geçmeli.

İnceleme videomuz da geldi arkadaşlar:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yabancı sitelerde zaten incelemelerini görmüştüm daha önceden ama şuan bir daha, 5900X alarak ne kadar doğru bir karar verdiğime emin oldum.

524 Watt nedir arkadaş 🤣

Gamers Nexus kullanacak herhalde sadece sıvı nitrojenle.

İşlemci o kadar çöp ki gömmemek için kelimeleri seçmişsiniz resmen zor bir inceleme olmuş sizin için elinize sağlık.
Gömme değil tam olarak. Bence objektif bir inceleme. Daha baştan A500 gibi bir hava soğutma yetmedi ve işlemci 100 derecelere ulaştı ve sistem hata verdi diyor Recep Baltaş. İşlemci o kadar çok güç tüketiyor ki değil gömmek, sövmemek elde değil. Çektiği güç karşısında verdiği perfonmans da tatmin edici değil.

Gömme değil tam olarak. Bence objektif bir inceleme. Daha baştan A500 gibi bir hava soğutma yetmedi ve işlemci 100 derecelere ulaştı ve sistem hata verdi diyor Recep Baltaş. İşlemci o kadar çok güç tüketiyor ki değil gömmek, sövmemek elde değil. Çektiği güç karşısında verdiği perfonmans da tatmin edici değil.
Ben ilk başlarda beta bios yüzünden olabilir diyordum ama herkesin tahmin ettiği gibi çıkmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı