Intel Core2 Quad Q9550 sistemi yükseltme

nqaaN

Hectopat
Daha fazla  
Mevcut:

Anakart soketim: G41M-V2.
İşlemci: Intel Pentium Dual CPU'e2200.
RAM: 1x1 = 2 GB.

Almak istediklerim:

İşlemci: "Intel Core2 Quad Q9550"
Ekran kartı: "Radeon HD 5450"
RAM: "4 veya 8 GB" istiyorum ama bilmiyorum oluyor mu? Çok eskiden "4 GB RAM" almıştım taktığımda 1 GB gözükmüştü sonra bilgisayarcıya götürdük "1x2 GB RAM" bile olmadığını söyledi.

Fakat eğer bunları bir şekilde bu PC'de kullanabiliyorsam bunlara göre "güç kaynağı, veya hangilerinden almam gerektiğini yazarsanız" sevinirim. Şu an kullandığım "güç kaynağı"'nı bilmiyorum bakmaya çalıştım ama ondan pek anlamadığım için bakamadım. Düşük olduğunu düşünüyorum ondan yeni almak istiyorum.

Son düzenleme:
Mevcut:

Anakart soketim: G41M-V2.
İşlemci: Intel Pentium Dual CPU'e2200.
RAM: 1x1 = 2 GB.

Almak istediklerim:

İşlemci: "Intel Core2 Quad Q9550"
Ekran kartı: "Radeon HD 5450"
RAM: "4 veya 8 GB" istiyorum ama bilmiyorum oluyor mu? Çok eskiden "4 GB RAM" almıştım taktığımda 1 GB gözükmüştü sonra bilgisayarcıya götürdük "1x2 GB RAM" bile olmadığını söyledi.

Fakat eğer bunları bir şekilde bu PC'de kullanabiliyorsam bunlara göre "güç kaynağı, veya hangilerinden almam gerektiğini yazarsanız" sevinirim. Şu an kullandığım "güç kaynağı"'nı bilmiyorum bakmaya çalıştım ama ondan pek anlamadığım için bakamadım. Düşük olduğunu düşünüyorum ondan yeni almak istiyorum.
GA-G41M-Combo (Rev. 2.0) | Anakart | GIGABYTE buradaki bilgilere göre 2x4 gb ddr3 veya ddr2 ram takabilirsiniz. İşlemci ve ekran kartı da uygun bu anakarta ama daha iyisi varsa arkadaşlar yardımcı olacaktır.

GA-G41M-Combo (Rev. 2.0) | Anakart | GIGABYTE buradaki bilgilere göre 2x4 gb ddr3 veya ddr2 ram takabilirsiniz. İşlemci ve ekran kartı da uygun bu anakarta ama daha iyisi varsa arkadaşlar yardımcı olacaktır.
Bilgisayar DDR2 mevcut. Çok büyük fiyatlı bir parça değilde orta veya ortaya yakın bir fiyatta bir parça istiyorum ve bunları kendime uygun gördüm. Bunlara göre gerekli güç kaynağı kaç "w" olmalı veya benim alabileceğim güç kaynağı için bir link verebilirmisiniz? Kontrol edeyim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı