Intel dahili karttan AMD karta nasıl geçilir?

xymnshn

Centipat
Arkadaşlar oyunlarda bir türlü AMD ekran kartıma geçemiyorum. Intel HD Graphics 620'de kalıyor ekran kartım AMD Radeon R5 M330. bunun bir çözümü var mıdır acaba?

Arkadaşlar oyunlarda bir türlü AMD ekran kartıma geçemiyorum. Intel HD Graphics 620'de kalıyor ekran kartım AMD Radeon R5 M330. bunun bir çözümü var mıdır acaba?

Windows grafik ayarlarında hangi ekran kartı ile uygulamayı açabileceğinizi seçebiliyorsunuz. Ekteki görseldeki gibi.

1661329183674.png

Onu yaptım ama FPS'im yine aynı değişen bir şey yok.

O zaman ekran kartınızı düzgün kullanıyor. Oyundayken R5 M330'u kullanmadığına emin misiniz?
Oyundayken görev yöneticisinde baktınız mı hangisini kullanıyor? Ekteki görseldeki gibi grafikleri gösterir. Kullanım miktarı yüksek olanı kullanıyordur oyundayken.

1661337631752.png

O zaman ekran kartınızı düzgün kullanıyor. Oyundayken R5 M330'u kullanmadığına emin misiniz?
Oyundayken görev yöneticisinde baktınız mı hangisini kullanıyor? Ekteki görseldeki gibi grafikleri gösterir. Kullanım miktarı yüksek olanı kullanıyordur oyundayken.

Eki Görüntüle 1494165
Tamam şimdi bakıp sonucu yazacağım.

Sonuçlar bu oyundayken.
1661338031989.png

Oyunda ekliydi bakın:
1661338330743.png

Son düzenleme:
Tamam şimdi bakıp sonucu yazacağım.

Sonuçlar bu oyundayken.Eki Görüntüle 1494168

Oyunda ekliydi bakın: Eki Görüntüle 1494174

10 saniye bir oyun oynadıktan sonra tekrar ekran görüntüsü alabilir misiniz? İkisinde de oynama görünmüyor. Saf işlemci yüküne binen bir oyun oynuyorsanız ekran kartınında bir önemi kalmayacaktır eğer ki öyle bir oyunsa. Bu arada RAM belleğiniz bayağı küçük FPS yerlerde sürünür. Swap yapmaktan oyun oynatmaz size o RAM. Mümkünse 4+4 RAM yapın.

10 saniye bir oyun oynadıktan sonra tekrar ekran görüntüsü alabilir misiniz? İkisinde de oynama görünmüyor. Saf işlemci yüküne binen bir oyun oynuyorsanız ekran kartınında bir önemi kalmayacaktır eğer ki öyle bir oyunsa. Bu arada RAM belleğiniz bayağı küçük FPS yerlerde sürünür. Swap yapmaktan oyun oynatmaz size o RAM. Mümkünse 4+4 RAM yapın.

ETS 2 girip denedim değerlere baktım ETS 2 AMD ekran kartımı kullanıyordu %90 kullanıyor gözüküyordu RAM yakın zamanda artıracağım cidden çok kötü performansımı etkiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı