Çözüldü Intel denetim paneli çalışmayı durdurdu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kadir saykan

Hectopat
Ben dizüstü bilgisayar kullanıcısıyım. Intel'in denetim paneline girmeye çalıştığımda çalışmayı durdurdu hatası veriyor.

33030753_643355786015175_8583519173580161024_n.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İlk olarak uygulamayı/sürücüyü bilgisayardan kaldırın. Tekrar başlatın bilgisayarınızı. Restart sırasında BIOS'a girin ve virtualization'i disable yapın. (Normalde enable olması gerekiyor, değilse disable yap. Eğer zaten disable ise bu sefer de enable yapın.) F10 ile kaydedip çıkın. Bilgisayar yeniden başlayınca en güncel sürücüyü internet üzerinden tekrar indirin. Akabinde ise bir test edin, yine aynı sorun devam ederse yazın.
İlk olarak uygulamayı/sürücüyü bilgisayardan kaldırın. Tekrar başlatın bilgisayarınızı. Restart sırasında BIOS'a girin ve virtualization'i disable yapın. (Normalde enable olması gerekiyor, değilse disable yap. Eğer zaten disable ise bu sefer de enable yapın.) F10 ile kaydedip çıkın. Bilgisayar yeniden başlayınca en güncel sürücüyü internet üzerinden tekrar indirin. Akabinde ise bir test edin, yine aynı sorun devam ederse yazın.

Çözüm
Ben öyle bir ayar bulamadım BIOS'ta. Yardımcı olur musunuz ?
20180521_002210-min.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabiki de, "system secrutiy" kısmına geçmeniz gerekiyor. BIOS'unuz tam olarak bilemediğim için yerini gösteremedim.

Readon HD 7... Devamını göremiyorum, onu da seçip atarsanız iyi olur. Şimdilik HD 4000 için bunu indirin. Bu işlemlerden önce en başta dediğim gibi Driveri'i kaldırın aygıt yöneticisi üzerinden.

Bu uygulama yardımı ilede AMD GPU'u güncelleyin. Yine aynı şekilde, ilk olarak AMD GPU'suna ait olan Driveri kaldırın daha sonra bu işlemi yapın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı