Intel driver güncelleme

BIOS indireceğim dedinya ondan dedim laptop gelince Driver Booster gibi bir yazılım halleder.

Driver Booster kötü bir yazılımdır. Sisteme mavi ekran veren bir sebep. En iyisi kendi elinle sürücü güncellemek ve BIOS güncellemektir.

Driver Booster genellikle yanlış sürücüyü kuruyor ve bu da mavi ekran verebilir.

Driver Booster kötü bir yazılımdır. Sisteme mavi ekran veren bir şey. En iyisi kendi elinle sürücü güncellemek ve BIOS güncellemektir.

Bütün forum bağırıyorsunuz Driver Booster diye. Ben 40 tane PC temizce kurulum sonrası kurup güncelliyorum. Hepsi sitedeki yazılımlar. Neresi kötü?

Ulan bütün forum bağrıyorsunuz Driver Booster diye ben 40 tane PC temizce kurulum sonrası kurup günceliyorum hepsi sitedeki yazılımlar neresi kötü bu şaçma sapan çok bir şey biliyormuş havalarınızdan bıktım.
Bu konuyu inceleyin ve sonra konuşun. Sen de olmadıysa illa birisinde oldu.

Senin o kurduğun 40 tane PC'nin mavi ekran sorunlarını biz çözüyoruz ama. Driver Booster'ı görünce de formatı yapıştırıyoruz, zira bu saçma programın kalıntılarını kesin olarak düzeltmenin başka bir yolu yok.

Çok eski sürücülerde başarılı değil zaten indirirken okursanız sitesinde yazanları boş yapmazsınız.

Senin o kurduğun 40 tane PC'nin mavi ekran sorunlarını biz çözüyoruz ama. Driver Booster'ı görünce de formatı yapıştırıyoruz, zira bu saçma programın hatalarını kesin olarak düzeltmenin başka bir yolu yok.

Biz çözüyoruz derken? PC'ler satılık değil ya da satılmıyor.

Ulan bütün forum bağrıyorsunuz Driver Booster diye ben 40 tane PC temizce kurulum sonrası kurup günceliyorum hepsi sitedeki yazılımlar neresi kötü bu şaçma sapan çok bir şey biliyormuş havalarınızdan bıktım.

Vay, vay... "Şen klavye delikanlılığı mı yapıyoçun yeyim çeni."

DvrOyouX4AAcBw3.jpg

Moderatör arkadaşlarım, amacım arkadaşa aptal demek değil; buradaki ana fikri belirtmek. Bir de gelip uygunsuz üslup yemeyelim :D.

Ulan bütün forum bağırıyorsunuz Driver Booster diye ben 40 tane PC temizce kurulum sonrası kurup günceliyorum hepsi sitedeki yazılımlar neresi kötü bu saçma sapan çok bir şey biliyormuş havalarınızdan bıktım.
Driver Booster'ı savunuyorsan bu forumdan gitsen çok iyi olur bence, tüm forum salak da bir tek sen akıllısın sanki.

Driver Booster'ı savunuyorsan bu forumdan gitsen çok iyi olur bence, tüm forum salak da bir tek sen akıllısın sanki.

Hocam benim sorunum vardı bakar mısınız boş verin onu Intel driverları ile sormuştum konu başka yere gitmiş.

Hocam benim sorunum vardı bakar mısınız boş verin onu Intel driverları ile sormuştum konu başka yere gitmiş.

Hocam, benim sorunum vardı. Bakar mısınız? boşverin onu Intel driverları ile sormuştum konu başka yere gitmiş.
Masaüstü bilgisayar olsaydı yardımcı olurdum, ancak laptop sürücüleri hakkında bilgim yok maalesef. Ben konuya dahil olmaktan ziyade tepkimi ortaya koymak için konuya dahil olmuştum. Driver Booster sakın kullanmayın bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı