Intel driver & Support Assistant tarayıcı değişmiyor

kanfur

Kilopat
Daha fazla  
Edge'de açılıyor. Ben Google Chrome'da açılmasını istiyorum. Herhalde varsayılan olarak Edge'yi seçtim yanlışlıkla. Şimdi varsayılana Google Chrome yapayım dedim, beceremedim. Nasıl yaparım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Edge'de açılıyor. Ben Google Chrome'da açılmasını istiyorum. Herhalde varsayılan olarak Edge'yi seçtim yanlışlıkla. Şimdi varsayılana Google Chrome yapayım dedim, beceremedim. Nasıl yaparım?

Ayarlar > Uygulamalar > Varsayılan Uygulamalar > Web tarayıcısı kısmını Google Chrome ile değiştirin.

Ayarlar > uygulamalar > varsayılan uygulamalar > web tarayıcısı kısmını Google Chrome ile değiştirin.

Tam olarak böyle bir yer bulamıyorum ama şunlara girdiğimde yine değiştirecek bir kısımda göremedim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (335).png
    Ekran Görüntüsü (335).png
    117,4 KB · Görüntüleme: 29
  • Ekran Görüntüsü (336).png
    Ekran Görüntüsü (336).png
    124,8 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok teşekkürler oldu evet. tek bir sorunum kaldı bu programı yüklüyorum yüklendi görünüyor ama c diski program data/intel/ DS/downloads a baktığımda boş görünüyor!.bu yüzden mi acaba program hata veriyor?bunu nasıl yaparım?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (337).png
    Ekran Görüntüsü (337).png
    60,7 KB · Görüntüleme: 17
  • Ekran Görüntüsü (338).png
    Ekran Görüntüsü (338).png
    159,5 KB · Görüntüleme: 26
Çok teşekkürler oldu evet. tek bir sorunum kaldı bu programı yüklüyorum yüklendi görünüyor ama C:\Program Data/Intel/DS/Downloads'a baktığımda boş görünüyor. Bu yüzden mi acaba program hata veriyor? bunu nasıl yaparım?

CTRL + J tuşlarına basın. Farklı yere yüklenmiş veya direk yüklenmemiş olabilir.

CTRL + J tuşlarına basın. Farklı yere yüklenmiş veya direk yüklenmemiş olabilir.
Evet farklı yere yüklenmiş. C /program files 86 /intel .Demek ki buraya yüklenmesi sıkıntı değil çünkü önceden çalışıyordu. Windows uptade ile böyle olması sonra düzeltilmesi mümkün mü acaba çünkü bildiğim son değişiklik Windows uptade yapmıştım

Geri
Yukarı