Intel eski stock fan plastik ayağı kırıldı

HyAksi

Decapat
4350900b-b519-443e-9b48-23298e99f1c7.jpg

Bunu evde alternatif olarak nasıl anakarta sabitleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bence yenisi alın uygun fiyata bulabilirsiniz.
yenisini almak en iyisi olacaktır senin için
OEM ayak bulabilirsin.

kardeşler 10 tl olsada sigara param işten çıkarıldım siz para kolay kazanalıyou sanıyosunuz bana yenisi degil bunu alternatif bağlamam gerek | sağlam pcm var zaten bunu satıcam ayagını kırdım sadece

evde nasıl sabitleyebilirim EVDEE

@İntelStokFan ayağın kırıldı koş gel.

Yenisini alın alamıyorsanız yama yapmaya çalışın bir başka plastik ile.

Ama, okuduğum kadarıyla sigarayı bırakın sigara para israfıdır.

Kardeşler 10 TL olsa da sigara param işten çıkarıldım siz para kolay kazanalıyou sanıyosunuz bana yenisi degil bunu alternatif bağlamam gerek | sağlam PCM var zaten bunu satacağım ayagını kırdım sadece

Evde nasıl sabitleyebilirim EVDEE

Japonla yapıştırabilirsin bir daha hiç çıkaramamak kaydı ile. Denemeni önermiyorum ama başka alternatif olarak silikon tabancası ile belki tutarsa dene şansını.

kardeşler 10 tl olsada sigara param işten çıkarıldım siz para kolay kazanalıyou sanıyosunuz bana yenisi degil bunu alternatif bağlamam gerek | sağlam pcm var zaten bunu satıcam ayagını kırdım sadece

evde nasıl sabitleyebilirim EVDEE
evde bunu yapazssın yapsanda en ufak bir temassızlıta işmlemci çok fazla ısınıf komple pc ni bozabilirsin

@İntelStokFan ayağın kırıldı koş gel.

Yenisini alın alamıyorsanız yama yapmaya çalışın bir başka plastik ile.

Ama, okuduğum kadarıyla sigarayı bırakın sigara para israfıdır.
zütümde 10k borç var işssizim parlamente devamke bırakılmaz moruk o ayrı mesele keşke bırakabilsek ( denk gelen olursa başlamayın | başlamadan önce hasstalık cıksa bırakırım diyodum midemde 4-5 tane rahatsızlık yara var bırakmam lazım ama hala devam ona gore başlamayın)
Japonla yapıştırabilirsin bir daha hiç çıkaramamak kaydı ile. Denemeni önermiyorum ama başka alternatif olarak silikon tabancası ile belki tutarsa dene şansını.
slikon benımde aklıma geldi ilk pcmde fan vidaya oturmadıgı için slikonla yapıştırmıştım bi sıkıntı olmamıştı anakrtta sıkıntı olurmu diye düşünüyorum en kotu deneyip gorcez

Geri
Yukarı