Satılık İntel G 3258 İşlemci H81M s2pv Kingston DDR3 1600MHz RAM Akasa Venom

Oğuzhan Çakmak

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar sistem yükseltmek için satmakla bulunduğum parçalar 6 ay 20 gün olup 1.5 yıl garantileri devam etmektedir ürünlerin hiçbirine ( O . C ) işlemi yapılmamış olup sorunsuz çalışmaktadır. Ürünlerin Kargo ücreti karşı tarafa dahil olup güven problemi olmaması için İzmir içi elden teslim de yapılabilir. Ürünlerin hepsi kutuları ile gönderilecektir. İşlemci bildiğiniz gibi O c yapıldığı taktirde 4.7 hızına çıkarabilir ve ya aynı hızda tutabilirsiniz benim yapmam için bir sebep olmadı ana kart ile de uyumlu olduğu için kolay şekilde otomatik o c yapılabilmektedir. Temizdir garantiye verilmemiştir uygun fiyata sistem toplamak isteyen arkadaşlar için ideal birbirleriyle uyumlu sorunsuz çalışan parçalarımın aşağıda özelliklerini belirtelim.

İşlemci
Intel ® Pentium® Processor G3258 (3m Cache, 3.20 Ghz)

Anakart
Gigabyte H81m-s2pv 1150 Vga Dvı-d Com1-lpt.desteği

RAM
2 x 4 TOPLAM( 8 GB )
Kingston Kng 4gb Ddr3 1600mhz Kvr16n11s8/4 - Pc

Soğutucu

Akasa Venom Atto Ak-cc4012es01 Lga775/115x-am2/am3+/fm1/fm2
(Soğutucu 2.ocak 2016 tarihinde alınmış kullanıma 4 Ocak'ta başlanılmıştır.)
Ürünler beraber satılıp, kargo karşıya aittir. Fiyat 400 TL'dir.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci ve anakart fiyatı nedir?

Tek anakart fiyatınızı söyleyebilirmisiniz acaba ?

işlmci ve anakart fiyatı nedir?
Dostum hadi soğutucu önemli değil de alırsın almazsın bir şey diyemem fakat diğer parçaları beraber satmak zorundayım soğutucu
olmadan 350'ye verebilirim.

Tek anakart fiyatınızı söyleyebilirmisiniz acaba ?
Merhabalar maalesef tek ana kart satışı mevcut olmamaktadır sonra diğer parçaları satmakta güçlük çekebilirim...

Anladım hocam teşekkür ederim. Bütçem 250 TL olduğu için lazımda olan anakart ve işlemci maalesef.

İşlemciyi ben alabilirim. Anakartı da arkadaşa satarsın. Fiyat nedir sadece işlemci soğutucu olmadan ?

Söylediğim gibi anakart ve işlemci lazım. Bütçemden dolayı maalesef alamıyorum iyi satışlar.

söylediğim gibi anakart ve işlemci lazım. bütçemden dolayı maalesef alamıyorum iyi satışlar
İşlemci ve ana kart için bir güzellik yapıp 2 7 5 TL yapabilirim malum doların zamlanması ile de ürünler arttı (benim sistem yükseltmek istediğim ürünler) kargo ücretini karşılarsanız anlaşabiliriz.

İşlemciyi ben alabilirim. Anakartı da arkadaşa satarsın. Fiyat nedir sadece işlemci soğutucu olmadan ?
İşlemciyi 1 6 verebilirim anakartıda hanımefendi alırsa.

Diğer kişi almaktan vazgeçerse ne yapmayı düşünüyorsunuz ?
Merhabalar iyi akşamlar işlemci ile satmak istediğim için aslında ikiniz de alsanız bende çok rahatlarım fakat tek satarsam 140 yapmak zorundayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı