Intel G3250 ve R7 250 Sisteme RAM Eklemesi Yapmak

baskahmet

Kilopat
Olayı açıklayayım. Lise 2'ye gidiyorum. Sistemim:
  • Asus R7 250 GDDR5 128 Bit 2 GB
  • Intel Pentium G3250 3.20 GHz
  • 4 GB 1333 MHz RAM
  • MSI H81M-P33
Üniverteye geçerken yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum fakat bu gerçekleşmeyebilir.
Bütçeye ve o anki duruma ve dolara bağlı bir şey. Şimdi oynadığım oyunlarda drop yiyorum RAM'dan dolayı. 4 GB RAM daha ekleyip kullansam sizce masraf mı olur yoksa 2-3 sene sabredip yeni bir sistem toplamaya mı çalışsam?

Son düzenleyen: Moderatör:
G3258 birçok oyunda yetersiz. Biriktirebiliyorsanız çok daha iyi olur çünkü zaten işlemci yüzünden ayarları yükseltemeyeceksiniz. Dolayısıyla RAM kullanımı da artmaz.

GT 1030, 720p 70 ölçek ile ancak oynatıyor ki zaten işlemci birkaç kat yetmiyor. Ne R7 250 = GT 1030. Ne de G3258 oynatabilir, G4560 bile ancak yetiyor 4 sanal çekirdek ile.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1920X1080 az da olsa oynatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Burda sistemimin aynısı ekran kartının modeline kadar. Ancak adamda 8 GB RAM bende 4 GB ram var adam 45 50 fpsde oynayabiliyor sizce ben oynayabilir miyim?

Burda sistemimin aynısı ekran kartının modeline kadar. Ancak adamda 8 GB RAM bende 4 GB ram var adam 45 50 fpsde oynayabiliyor sizce ben oynayabilir miyim?
PUBG için RAM çok önemli aynı sisteme sahibiz 4GB RAM ile oynanır mı? Diye merakımdan aldım ama uçaktan atlarken dokular yüklenmiyor, oyun çok takılıyor. Mesela adamla 1v1 fight atarken kan efekti vs. olunca oyun crash bile verebiliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı