Satılık Intel G3258 4.4 GHZ

FIrat BEY

Hectopat
Daha fazla  
İyi forumlar, geçici olarak aldığım işlemciyi satıyorum. Stabil olarak 4.4 GHZ'de çalışıyor. Ancak iyi bir soğutucum olmadığı için 4.2 GHZ 1.375 V olarak kullanıyorum. Fiyat 190 TL'dir. Kullanalı 5 ay oldu ve kullanmaya devam ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı sanki biraz pahalı, zaten vatanda 220 ₺ ?

Evet pahalı ancak, 4.7 ghz overclock imkanı var. Eger iyi bir sogutucunuz var ise cok kolay overclock yapabilirsiniz. Kısaca pahalı olmasının sebebi 4.7 ghz de stabil olarak calışmaşı.

Sırf O.C li diyemi bu kadar pahalı ?
Fiyatı biraz düşürmelisiniz bence.

Vatanda satılanların da overclock imkanı var. Benim fikrim 30 lira fazla veririm yeni alırım. Ayrıca Technopat'ın bu işlemciye nasıl overclock yapılacağına dair videosu bulunuyor.

Evet bulunuyor ancak her islemci aynı overclock imkanı sunmuyor. Ben bir cok insanin 3.9 ghzden yukarı cikamadıgini gordum.

Onu ısınma sorunu falan cıkmasın diye ideal olarak kendileri yapıyor isteseler 4.7ye onlarda çıkartır.

3 Ay boyunca kullandığım G3258 işlemciyi 140 TL gibi bir fiyata, bu siteden bir arkadaşa verdim. Daha mantıklı, makûl bir fiyat ile ürünü sergilemen, geri dönüşler adına yararına olacaktır.

Geri
Yukarı