Takas İntel G3258 ve Asus H81M-Plus

poseydonsss

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar AMD tabanlı bir sisteme geçmek istiyorum. Bundan dolayı işlemci ve anakartı takas edeceğim. Hali hazırda sistem kurulu ve tam performans çalışıyor. İşlemci 1.32V 4.5Ghz stabil çalışmakta. Prime95 testini 45dk uyguladım sıkıntısız çalıştı. İkiside faturalı kutuludur. İkisini birlikte 13.01.2015'te aldım. Yani 1.5 yıl daha garantisi var. Stok soğutucu kullanılmadı. Takas için istediğim özellikler;
  • En az 970 serisi AM3+ anakart
  • Mümkünse 8xxx serisi en kötü 6xxx serisi.
Üzerine para verme yada kafa kafaya durumunu konuşuruz. Adana içi olursa daha iyi olur.

Neden İntel'den vazgeçtin ve AMD istiyorsun ?
Terfi etmek amacım. Şimdiye kadar hep AMD kullandım. Yaklaşık 15 sene. İlk bilgisayarımı 8 sene ikinci bilgisayarımı 7 sene kullandım ve o bilgisayar hala çalışır vaziyette kullanılmakta. Ben sistemimi ablama verip ilerde terfi ettirmek üzere ucuz yollu bir bilgisayar kurdum. Ve yavaş yavaş donanımı yükselttim. Sıra işlemci ve anakartı tekrar değiştirmeye geldi :). Sürekli yükseliyor sistemim. Zirveye ( zirveden kastım en güçlüsü, el yapımı ve sorunsuz) ulaşana kadar devam.

Konu güncel.

Konu güncel.

Satmaya karar verdiğim için yeni ilan açtım. İlan kaldırılabilir.

Elimde garantiden gelen sıfır ürünler mecvut: Amd FX destekli Gigabyte GA-970A-DS3P anakart ve 2 adet 8 GB G-Skill 1866 RAM numaranızı yazın konuşalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı