Satılık İntel G3258 ve Asus H81M-Plus

İyide böyle hesap olmaz ki. İlk alındığında tabi ki fiyatlar yüksek olur. 9 ay önce almışsınız. Nasıl kullandığınızı bilmiyorum. Fotoğraf yok. Hiç bir bilgi yok elinizde. Siz ne kadar istiyorsunuz? Birde en azından kasanın kapağını açarak sistem çalışır haldeki fotoğrafını yollayın. Yada kutusunun fotoğraflarını çekin. Ona göre konuşalım. Değilse zaten yüksek fiyat verdim.

Demek istiyorum ki 1 hafta olmadı fiyatlar düşeli. Ama beklerseniz kutunun fotoğrafını çekiyim.

Usta ben 2. el anakart almaktan vazgeçtim. Sıfır anakart alacağım. Ona göre direk nakit verirseniz düşünürüm.

Şu anda zaten elimde 2 tane anakart var. Zaten nakit veremem şuanda. Yükselse bile Vatan Bilgisayar dışında indirimsiz 380Tl civarına bulunabiliniyor. Siz 400Tl'nizi geri istiyorsunuz galiba da o biraz zor. Kusura bakmayın olmadı diyelim.

Yok öyle değil ben 300 TL civarı bir fiyat istiyorum sadece.

Hocam siz 300Tl istiyorsunuz da o biraz zor. Gider sıfırını alırım mantıken. Ki herkes öyle yapar. Fiyat düşürmezseniz olmaz.

Alacağımız zaman fiyatlar tavan satacağımızda indirim yapıyorlar. Sanki doları değilde bizi takip ediyorlar :)

Kalsın zaten özelliklerine baktım da kötü bir kart değil. Daha güzel bir işlemci takar kullanırsın.

Geri
Yukarı