Intel G41 Chipset 4GB RAM için hangi Windows 10 sürümü kurulabilir?

mertelos

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim 2 GB RAM'im ekran kartım Intel G41 Express chipset Windows 10 Home'da DxDiag'da 1024 GB diyor Windows 7'de 814 bugün 2 GB RAM daha gelecek 4 GB olacak. 2 çekirdek işlemcim hangi Windows 10 sürümünü kurmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi sürümü istersen kur kaldırır.
4 GB kaldırır ben 2 GB RAM kullanıyıyorum ve Windows 8.1 kaldırıyor 4 GB olmayacaksa Windows 10 en eski güncellenmemiş sürümünü indir fakat 4 GB RAM olacaksa Windows 10 Pro indir lisans etkinleştirmesi yapacaksın ama.

Hangi sürümü istersen kur kaldırır.
4 GB kaldırır ben 2 GB RAM kullanıyıyorum ve Windows 8.1 kaldırıyor 4 GB olmayacaksa Windows 10 en eski güncellenmemiş sürümünü indir fakat 4 GB RAM olacaksa Windows 10 Pro indir lisans etkinleştirmesi yapacaksın ama.
Para yok bide ben oyun oynuyorum en fazla fps vereni indirmek istiyorum.

O zaman Windows 10'un en eski sürümünü indir hiç güncellenmemiş sürümünü ISO linkini biliyordum ama unuttum araştırırsan bulursun.

O zaman Windows 10'un en eski sürümünü indir hiç güncellenmemiş sürümünü ISO linkini biliyordum ama unuttum araştırırsan bulursun.
Zaten Windows 10 atma sebebim Windows 7 den çoğu program desteği kesmesi ve Windows 10 daha fazla özelliğe sahip.
Windows 8de ise ekran kartımın sürücüsü yüklendiği halde Minecraft oynanmıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı