Intel G4560 ve GTX1050Ti Tabanlı Sistem Nasıl?

MustafaCiger

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle konuma teşrif ettiğiniz için teşekkür ederim. Yaklaşık 2-3 haftadır letgo ve sahibindende ikinci el oyuncu kasası arayışı içindeydim. Malum öğrenci olduğum için sıfırdan dizmeye imkanım el vermiyordu ve 2 gün evvel bir ilana denk geldim. Şahsın sattığı kasanın özellikleri GTX1050Ti ekran kartı, 8GB G-Skill Ripjavs DDR4 2400 Mhz RAM, Intel G4560, Zalman CPU Ultra Quiet Fan, 2 TB Seagate HDD, Frisby kasa 500W, MSI H110M PRO-VD. Bu özelliklerden oluşuyordu bir de yanında Asus VS229 monitörünü de satıyordu. Toplam fiyatı 2700 TL tutuyordu. Görüştüğümde pazarlıkla 2450 TL'de anlaştık. Evine gidip MSI Afterburner testi yaptım. Witcher 3'ü oynayarak yazılımcı arkadaşım dediğine göre verileri harikaydı ve bir sıkıntı yoktu. Ben de satın aldım. 2 gündür düzenli kullanıyorum FPS değerleri, ses değerleri her şey harikulade sizlerin yorumunu almak isterim. Monitör hariç geri kalan parçalar 9 aylık garantileri devam etmekte. Bu fiyata böyle bir kasa bulunur mu yoksa kendimi mi avutuyorum ucuza aldım diye? :LOL: Bir de SSD takmayı düşünüyorum. Fikirlerinizi bekliyorum saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
O paralara iyi gibi duruyor, intel ve Nvidia piyasasını tam bilmem ama cevap yazacak arkadaşlar en fazla işlemci darboğazından bahseder. Bunu da denemişsiniz zaten, ne ile karşı karşıya kalacağınızı görmüşsünüz. Size yeterli geldiği aşikar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı