Intel G4560 ve GT1030 Tabanlı Sistem Uyumlu mu?

Eternalsku

Decapat
Arkadaşlar selam. Sistemimde Anakart , RAM ve işlemci değişikliği yaparak İntele geçtim. Ekte resimini vermiş olduğum sistem benim kasamı oluşturacak. Parça tavsiyesi istemiyorum. Sadece parçalar birbiri ile uyumlu mu?Onu merak ediyorum. Şimdiden ilginiz için teşekkür ediyorum.
Not: Anakarta BIOS update'i yapıldı. 2400 MHz'de RAM'leri çalıştırabiliyor. (H110M serisinde bu özelliğe sahip tek anakart.)

Capture%2B_2018-12-12-22-58-03.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre tek sorun anakart. BIOS güncel olabilir ama bence tek slot o frekansta bir RAM'de sorun çıkarabilir.

Hocam parça tavsiyesi istemiyorum demişsiniz affınıza sığınarak ekran kartı ve işlemciniz 1100 tl o fiyata r5 2400g apu toplamak daha mantıklı değil mi sizcede. Hem güncel olur hemde sonra ekran kartı takarak sisteminizi güçlendirirsiniz.

Hocam parça tavsiyesi istemiyorum demişsiniz affınıza sığınarak ekran kartı ve işlemciniz 1100 tl o fiyata r5 2400g apu toplamak daha mantıklı değil mi sizcede. Hem güncel olur hemde sonra ekran kartı takarak sisteminizi güçlendirirsiniz.
Resimdeki parçalardan elimde sadece ram yok. Diğerlerini önceden almıştım zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı