Çözüldü Intel Gamers Day CoD MW II hediyesi nereden alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

156318

Kilopat
Makaleler
5
Aslında hediyeyi aldım fakat 28 Ekim'e kadar beklemem gerekiyordu. Şu an o sayfaya nereden ulaşacağımı hatırlamıyorum. O sayfaya nasıl ulaşabilirim? Oyun hediyelerinin gösterildiği sayfadan bahsediyorum.

Son düzenleme:
@Haydar-İGece Hayır, üye girişi yaptıktan sonra verilen anahtarı buraya girdim. Ardından ekranda anahtar içeriğinde verilen hediyeler gözüktü.

Üye girişi yaptıktan sonra şuraya kodu girmeniz yeterli.

1668076154253.png

Ardından şu şekilde ürünler çıkıyor.

1668076177898.png

@Haydar-İGece Ben hediyeyi kod olarak aldım. Bu kodu yukarıda bahsettiğim yere girdiğimde beni oyunların ve programların olduğu sayfaya, yine üstteki ekran görüntüsü attığım yere yönlendirdi beni Intel. Buradan da oyunun platform ürün anahtarlarını alıp ilgili platforma ekledim oyunları.

@Haydar-İGece Ben hediyeyi kod olarak aldım. Bu kodu yukarıda bahsettiğim yere girdiğimde beni oyunların ve programların olduğu sayfaya, yine üstteki ekran görüntüsü attığım yere yönlendirdi beni Intel. Buradan da oyunun platform ürün anahtarlarını alıp ilgili platforma ekledim oyunları.
Anladım teşekkürler

Merhaba ben Monster'dan almıştım Intel işlemcimi Intel faturamı istedi ilettim ama geri dönmediler. Siz nasıl aldınız acaba?

Geri
Yukarı