Çözüldü Intel Gamers Day CoD MW II hediyesi nereden alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

156318

Kilopat
Makaleler
5
Aslında hediyeyi aldım fakat 28 Ekim'e kadar beklemem gerekiyordu. Şu an o sayfaya nereden ulaşacağımı hatırlamıyorum. O sayfaya nasıl ulaşabilirim? Oyun hediyelerinin gösterildiği sayfadan bahsediyorum.

Son düzenleme:
Merhaba ben Monster'dan almıştım Intel işlemcimi Intel faturamı istedi ilettim ama geri dönmediler. Siz nasıl aldınız acaba?
Monster bilgisayarın yanında bir kart verilmişti bize. Üzerinde Intel kodu vardı. Bu kodu yukarıda belirttiğim yere girince verilen oyunlar ve uygulamalar hesabıma eklendi.

Buraya yazarken Intel'e tekrar e-mail göndermiştim. Bana aynı günün gecesinde dönüş yaptılar ve hesabımdaki kısıtlamayı kaldırdılar. Tek seferde oyunu alabildim. Ayrıca oyunu istediğimde direkt battle.net hesabıma geldi.

Buraya yazarken Intel'e tekrar e-mail göndermiştim. Bana aynı günün gecesinde dönüş yaptılar ve hesabımdaki kısıtlamayı kaldırdılar. Tek seferde oyunu alabildim. Ayrıca oyunu istediğimde direkt battle.net hesabıma geldi.
Mail adresini verebilir misiniz? Türkçe mi attınız maili yoksa ingilizce mi

Geri
Yukarı