Intel Grafik Ayarlarına Erişememek

yusufatc

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhabalar dizüstü bilgisayar kullanıyorum. Intel Grafik Ayarları Denetim Masasına ulaşmak istiyorum fakat bilgisayarımda kurulu olmasına rağmen ekrana sağ tıkladığımda sadece Nvidia Denetim Masası görünüyor. Daha önce hem denetim masası hem UHD graphics paneli gözüküyordu. Bilgisayarımda Intel UHD graphics yüklü olmasına rağmen denetim masasında bile göremiyorum sebebi nedir yardımcı olur musunuz?

Merhabalar dizüstü bilgisayar kullanıyorum. Intel Grafik Ayarları Denetim Masasına ulaşmak istiyorum fakat bilgisayarımda kurulu olmasına rağmen ekrana sağ tıkladığımda sadece Nvidia Denetim Masası görünüyor. Daha önce hem denetim masası hem UHD graphics paneli gözüküyordu. Bilgisayarımda Intel UHD graphics yüklü olmasına rağmen denetim masasında bile göremiyorum sebebi nedir yardımcı olur musunuz?

Ben de masaüstünde aynısı yaşıyorum gerek duymadığım için üstüne düşmemiştim. Aygıt yöneticisinde de gözükmüyor bende. Sizde de öyle mi?

Aynısını harici ekran kartım arızalanıp, bilgisayardan söktüğümde şuan onboardda intel dahili ekran kartı ayarları çıkmıyor. Çözmek gerek.

Otomatik olarak tanımlandıysa kurulu gözükür ama erişemezsiniz. Siteden güncel sürümünü indirin ve kurun probleminiz düzelecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı