Intel Grafik Sürücüsü Yüklenmeme Sorunu

notxoH

Hectopat
Daha fazla  
Windows 7 Ultimate 64 bit işletim sistemine sahibim. İstediğim oyun çalışmayınca ekran kartı sürücüsünü güncellemek istedim ve Intel Driver Update Utility indirip görünen driver'ı bilgisayara kurdum. Kurulum sırasında görüntü kesildi, format attıktan sonra driver yüklediğimde de aynı şey olduğu için pek aldırış etmedim, birkaç dakika ekranda görüntü yokken kurulumun bitmesini bekleyip bilgisayarı yeniden başlattım. Bilgisayarı açtığımda aero efektinin kapandığını fark ettim, aygıt yöneticisine baktım driver'ı eksik gösteriyor, açabildiğim oyunları da açamaz oldum. Driver yüklü değil sanıyor galiba bilgisayar, ya da ekran kartında sıkıntı var çözemedim.
  • ASUS X550LB
  • Intel Core i5 4200U 1.6 GHz
  • 4 GB RAM
  • 1 TB Harddisk
  • NVIDIA GeForce GT740M Ekran Kartı
Edit: Bilgisayara az önce format atıp driverı yüklemeye çalıştım, bu şekilde bir hata verdi:
061.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama sizin ekran kartınız zaten GT740M. Intel entegre grafiklerini etkinleştirmenize gerek yoktu ki. NVidia sürücüsünü kurmanız gerekiyordu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı