Intel Graphics kontrol paneli gözükmüyor

Leca

Decapat
Arkadaşlar Intel UHD 620 ekran kartına sahibim. Son sürüm driverını kurmama rağmen Graphics Paneli sistemde göremiyorum ama yüklenirken onu da kurduğunu söylüyor. Ne yapmalıyım? Teşekkürler şimdiden.

Intel.PNG

Buradan appx formatından kurmayı deneyelim birde. Powershell i yönetici olarak açtıktan sonra aşağıdaki komutla eklemeye çalış bakalım olacak mı. Dosya yolunu kendi bilgilerine göre düzenle ama.
Kod:
Add-AppxPackage -Path "C:\Users\xxxx\Downloads\AppUp.IntelGraphicsExperience_1.100.3408.0_neutral___8j3eq9eme6ctt.AppxBundle"

Buradan appx formatından kurmayı deneyelim birde. Powershell i yönetici olarak açtıktan sonra aşağıdaki komutla eklemeye çalış bakalım olacak mı. Dosya yolunu kendi bilgilerine göre düzenle ama.
Kod:
Add-AppxPackage -Path "C:\Users\xxxx\Downloads\AppUp.IntelGraphicsExperience_1.100.3408.0_neutral___8j3eq9eme6ctt.AppxBundle"
Olmadı maalesef. Teşekkürler yardımın için dostum Store'yi düzeltmeye çalışacağım başka yolu yok gibi duruyor. Normalde yüklemiş olması lazımdı ama nedense gelmedi anlamadım. Ufak bi araştırma yaptım DHC sürümlerinde ek özellikler yani Kontrol Paneli gibi şeyler gelmiyormuş. Store uygulamasından gidip yüklemen gerekliymiş. Her şeyi Store uygulamasına koyup oradan yükletmeye zorlamalarından bıktım ya.

Son düzenleme:
Kurulum bazı ek dosyalara ihtiyaç duyduğunda hata verebiliyor. Bu siteye girip arama kısmını productid yapıp '' 9plfnlnt3g5g '' yazarak aratırsan Intel Control Center ve kurulumda gerekli olan dosyaları görebilirsin (Framework vs.). Bunlarında işletim sistemine uygun olanlardan(x32/x64 bit) .appx uzantılı olanları da yukarıda söylediğim komutu düzenleyerek yükleyebilirsin.

Geri
Yukarı