Intel HD 3000 Windows 11 kaldırır mı?

Çöpe neden atayım ki PC çökmez herhalde Windows 10'da hiç ve hiç kasmıyor üstelik 10 daha çok RAM yiyor.

Yani oyun falan oynayamazsın oyunlar Windows 10 desteği çekerse sadece Zoom Google ve video izlersin bazı oyunlar Windows 10 destkelyebilir ama bundan 5 yıl sonra bu az önce dediklerimi yapabilirsin

Kaldırıyor ben kullanıyorum Windows 11 Intel HD 2500 kaldırmaz diyenler kullananlara sormalı ilk önce.
Oyun performansı gayet iyi CS de 2 kat FPS almaya başladım ekran kartım arızalı diye Intel HD 2500 kullanıyorum.

Kaldırıyor ben kullanıyorum Windows 11 Intel HD 2500 kaldırmaz diyenler kullananlara sormalı ilk önce.
Oyun performansı gayet iyi CS de 2 kat FPS almaya başladım ekran kartım arızalı diye Intel HD 2500 kullanıyorum.

Ama hangi görüntü ayarında? En düsükte bende ETS 2 de 30'lara çıkyıo FPS'im Intel HD grapisc 3000 de eğer ortada bu kadar alıyorsan çok iyi.

Ama hangi görüntü ayarında? En düsükte bende ETS 2 de 30'lara çıkyıo FPS'im Intel HD grapisc 3000 de eğer ortada bu kadar alıyorsan çok iyi.

Ben ETS oynamıyorum ama FPS artıcağına eminim 30 alıyorsan 40 olur veya 50 şu ana kadar 1 kere bile Windows 11 hatası almadım monitörüm yalnızca 1366x768 destekliyor.

Kaldırıyor ben kullanıyorum Windows 11 Intel HD 2500 kaldırmaz diyenler kullananlara ösormalı ilk önce.

Gerçekten Windows 11 HD 2500 kaldırıyorumu.
Gerçekten Windows 11 HD 2500 kaldırıyorumu.

Sen kart 2500 mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı