Intel HD 3000 Windows 11 kaldırır mı?

Evet sıkıntısız.
Ekran kartım arıza çıkardı garantiye versim garantiden gelene kadar Intel HD 2500 kullanıyorum.

Bende sandım bu 2500 kullanıyor ben bu ekran kartla oyun oynamaya çalısıyom keske bir gün bana hediye olarak PC gelse deeee sadece hayal kuruyoz iste baska bir seye yaramıyor ); bu ekran kartıyla dekren intel hd grapisc 3000 ile

Şu an ilk Insider sürümü diyebiliriz Windows 11 adı altında. Eğer gerçekten donanımsal sorunlar varsa RTM sürümü geldiğinde performans olarak eski işlemciler problem çekebilir ama ben böyle olacağını düşünmüyorum.

Şu an ilk Insider sürümü diyebiliriz Windows 11 adı altında. Eğer gerçekten donanımsal sorunlar varsa RTM sürümü geldiğinde performans olarak eski işlemciler problem çekebilir ama ben böyle olacağını düşünmüyorum.

Bir tane daha var ama onun içine su kaçtı oda Intel HD grapisc 4000'di bu ablamın laptopu ama bu makine bozulduğu zaman tamiricye götürmüsler bu eseğol esek tamircide takmıs Intel HD grapisc 3000 LAN bari 5000 takaydın :D adamı sokakta görmes adam da kol bacak bırakmazdım LAN o adam bildiğin benimson bölüm boss gibi dalasım var :D

Bende indirmek istiyorum ama sorun çıkıyormuş.

Bir sorun yok.

1625164131711.png

Yeni konular

Geri
Yukarı