Intel HD 4400 Graphics Bannerlord çalıştırır mı?

Harbiyeli

Decapat
Beyler bu ekran kartı Mount & Blade 2 : Bannerlord oyununu oynayabilir miyim? Oyun için sistem gereksinimlerinde Intel® UHD Graphics 630 bu yazıyor.

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun sistem gereksinimlerine bakıldığı zaman o ekran kartının oyunu çalıştıramayacağını söyleyebiliriz. Ama birkaç gün daha bekleyin YouTube'da test edip paylaşanlar olacaktır. Ancak dediğim gibi onboard GPU'lar oyun oynamaya çok müsait değil.

• İşlemci: Intel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB

Minimum sistem gereksinimlerini neredeyse karşılıyor, oynarsın diye düşünüyorum fakat arkadaşımızın dediği gibi birkaç güne denemeler çıkar.

Minimum:

• İşlemci: Intel i3-2100 / AMD FX-6300
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4600 / Nvidia GT730 / AMD R7 240
Minimum sistem gereksinimlerini karşılıyor, oynarsın diye düşünüyorum fakat arkadaşımızın dediği gibi birkaç güne denemeler çıkar.
Gerçekten size çok teşekkür ederim adamsınız o kadar araştırdım cevap bulamadım cidden çok teşekkür ederim :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı