Intel HD Graphics 3000 vs GT520M

Devre dışı bırakmanıza gerek yok, istediğiniz uygulamaları GT 520M ile açmanız yeterli olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu arada hemen görmüşken söyeleyeyim bende nvidia denetim masası bi gidiyor bi geri geliyor

Devre dışı bırakmanıza gerek yok, istediğiniz uygulamaları GT 520M ile açmanız yeterli olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bunun AMD versiyonu var mıdır?

Hocam bunun AMD versiyonu var mıdır?

Merhaba 9 yıllık bir laptopum var ve içinde 2 tane ekran kartı olduğunu öğrendim. Sizce hangisini kullanmalıyım? Intel HD Graphics 3000 mi, yoksa NVIDIA GeForce GT520M'yi mi?

Bilgisayarın Packard Bell mi aynısı bende var da

Bilgisayarın Packard Bell mi aynısı bende var da

NVIDIA'yı kullan. HD Graphics ekran kartı değil, sadece bir default CPU görüntü çözümleyici. Hatta Mümkünse HD Graphics'i tamamen sil veya devre dışı bırak, o anca Nintendo 64 oynatır sana :D

Son düzenleme:
Devre dışı bırakınca mavi ekran yer, benden söylemesi.
Nedeni ise masaüstünü HD3000, grafik gerektiren uygulamaları GT520M çiziyor.

Baran ikisini de 1 ekran kartına ayarlayabilir ben öyle yaptım PUBG'de oynuyorum video da izliyorum + laptop benim bilgisayarım onun gibi bir sorun olmaz. *Farklı marka da olsa tatamen aynı sürücüler var onunki ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı