Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Herkese selamlar.

Intel HD Graphics 3000 için Windows 10 uyumlu sürücü sadece Windows Update ile gelen var. En azından, neredeyse tüm interneti talan edip - 10,15 adet sürücü denedikten sonra bu sonuca vardım. Windows Update kataloğu ile gelen sürücü tam uyum sağlayamıyor, performansı tam olarak kullanmasına izin vermiyordu, mesela Intel HD Graphics 3000 OpenGL3.3'e kadar destek sağlıyor, ama sürücü OpenGL1.1 destekliyor. Bu da handbrake - Photoshop - Minecraft gibi programlarda ciddi kayıp oluyordu.

Bu sürücü, kullanıcıların kendilerinin geliştirdiği bir sürüm, resmi bir sürücü değil; ona göre kurun.

İndirip direkt normal sürücü gibi Setup.exe'den kurun.

Son düzenleme:
Herkese selamlar.

Intel HD Graphics 3000 için Windows 10 uyumlu sürücü sadece Windows Update ile gelen var. En azından, neredeyse tüm interneti talan edip - 10,15 adet sürücü denedikten sonra bu sonuca vardım. Windows Update kataloğu ile gelen sürücü tam uyum sağlayamıyor, performansı tam olarak kullanmasına izin vermiyordu, mesela Intel HD Graphics 3000 OpenGL3.3'e kadar destek sağlıyor, ama sürücü OpenGL1.1 destekliyor. Bu da handbrake - Photoshop - Minecraft gibi programlarda ciddi kayıp oluyordu.

Bu sürücü, kullanıcıların kendilerinin geliştirdiği bir sürüm, resmi bir sürücü değil; ona göre kurun.

İndirip direkt normal sürücü gibi Setup.exe'den kurun.

selam arkadaşlar, ben bu sürümü Casper Nirvana NB laptop üzerinde bir önceki sürümü DDU ile silerek denedim. Ancak hala siyah ekran veriyor. Harici ekran takınca harici ekran üzerinde görüntü veriyor. Başka çözüm önerisi olan var mı?

Selam arkadaşlar, ben bu sürümü Casper Nirvana NB laptop üzerinde bir önceki sürümü DDU ile silerek denedim. Ancak hala siyah ekran veriyor. Harici ekran takınca harici ekran üzerinde görüntü veriyor. Başka çözüm önerisi olan var mı?

Çözüm buldun mu? Laptop birebir aynı laptop. Daha yeni bir sistem yüklemek istiyorum 7'den sıkıldım. Eğer çalışan sürücü bulduysan bana atar mısın? Yoksa harici ekran alacağım.

Çözüm buldun mu? Laptop birebir aynı laptop. Daha yeni bir sistem yüklemek istiyorum 7'den sıkıldım. Eğer çalışan sürücü bulduysan bana atar mısın? Yoksa harici ekran alacağım.

Şurdaki konuda BIOS'unuzu güncellerseniz sorun çözülecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı