Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Herkese selamlar.

Intel HD Graphics 3000 için Windows 10 uyumlu sürücü sadece Windows Update ile gelen var. En azından, neredeyse tüm interneti talan edip - 10,15 adet sürücü denedikten sonra bu sonuca vardım. Windows Update kataloğu ile gelen sürücü tam uyum sağlayamıyor, performansı tam olarak kullanmasına izin vermiyordu, mesela Intel HD Graphics 3000 OpenGL3.3'e kadar destek sağlıyor, ama sürücü OpenGL1.1 destekliyor. Bu da handbrake - Photoshop - Minecraft gibi programlarda ciddi kayıp oluyordu.

Bu sürücü, kullanıcıların kendilerinin geliştirdiği bir sürüm, resmi bir sürücü değil; ona göre kurun.

İndirip direkt normal sürücü gibi Setup.exe'den kurun.

Son düzenleme:
Intel'in sitesinde yer alan Windows 8.1 sürücüsü de kurulabiliyor fakat Windows Update her seferinde güncelliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bahsettiğim sürücü bu:

Aslında kurulması gerekiyor, destek listesinde işlemci var. Windows 11'e geçtiğim zamanda bu sürücüyü kurabilmiştim.
Desteklenende gözüküyordur belki ama, gösterdiği gibi Win8.1 için gösteriyor onu, Win10 için kuramadım.

Herkese selam.

Intel HD Graphics 3000 için Windows 10 uyumlu sürücü sadece Windows Update ile gelen var. En azından, neredeyse tüm interneti talan edip - 10,15 adet sürücü denedikten sonra bu sonuca vardım. Windows Update kataloğu ile gelen sürücü tam uyum sağlayamıyor, performansı tam olarak kullanmasına izin vermiyordu, mesela Intel HD Graphics 3000 OpenGL3.3'e kadar destek sağlıyor, ama sürücü OpenGL1.1 destekliyor. Bu da handbrake - Photoshop - Minecraft gibi programlarda ciddi kayıp oluyordu.

Bu sürücü, kullanıcıların kendilerinin geliştirdiği bir sürüm, resmi bir sürücü değil; ona göre kurun.

İndirip direkt normal sürücü gibi Setup.exe'den kurun.

Kanka güvenilir mi?

Geri
Yukarı