Çözüldü Intel HD Graphics 4000 Güncelleme Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Murat hocam programları güncelledikten sonra böyle olmaya başladı zaten :) Ama sorun şu. Programın websitesinde Intel HD 4000 için Eylül sürümünü yükleyin diyor. Zaten sizin verdiğiniz Eylül sürümü. Ancak sürücü özelliklerinde sürücü tarihi 17.08.2015 gözüküyor.

Demek istediğim şu:
Ekran Görüntüsü (3).png Ekran Görüntüsü (4).png

Murat hocam programları güncelledikten sonra böyle olmaya başladı zaten :) Ama sorun şu. Programın websitesinde Intel HD 4000 için Eylül sürümünü yükleyin diyor. Zaten sizin verdiğiniz Eylül sürümü. Ancak sürücü özelliklerinde sürücü tarihi 17.08.2015 gözüküyor.

Demek istediğim şu:
Ekran Görüntüsü (3).png Ekran Görüntüsü (4).png

Aynı hatadan da kastım AMD Driver'ını yükleyince de "LoadLibrary failed with error 87: Parametre Hatalı" bu hatayı veriyor. Yüksek performans isteyen uygulamalarda bu hatayı alıyorum.
Ayrıca Aida64'te rapor alırken de DirectX'e gelince bu hatanın aynısını verip programı kapatıyordu.

Bu bir sorun değil normal kuruluyor. Tarihlere bakma sürüme bakın.
Aynı hatadan da kastım AMD Driver'ını yükleyince de "LoadLibrary failed with error 87: Parametre Hatalı" bu hatayı veriyor. Yüksek performans isteyen uygulamalarda bu hatayı alıyorum.
Ayrıca Aida64'te rapor alırken de DirectX'e gelince bu hatanın aynısını verip programı kapatıyordu.
VCredist 2005, 2010, 2012, 2013 kurun.

DDU'da hata veriyor mu? DDU log'unu paylaşın.

Hatalı kullanmışsın. TW id şifre ver.

TW ile sistemde 30 GB çöP çıkarıldı ve DDU ile doğru şekilde kalıntılar silinip sürücüler kurulmuştur.
LoadLibrary failed hatası devam etmektedir. Nedeni ise önceden yanlış kayıt defteri ayarından dolayı devam etmektedir. Format atılarak çözüm sağlanacağı bildirilmiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı