Intel HD Graphics 4000 sistem oyun tavsiyesi

Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Laptopumun özellikleri:
-Intel HD Graphics 4000.
-i5 3210M.
-6 GB RAM.
-7 yıldır kullanıyorum, ekran kartı, işlemci eskisi kadar güçlü değil. Onu da hesaba katın.

Oyun:
-Bedava olsun.
-Online olsun (arkadaşımla oynamak için)
-Böyle laptopta en az 40-50 FPS alabileyim.

Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG LİTE bakabilirsin ilk çıktığı zamanlar HD Graphics 4000'le ortalama FPS alan arkadaşlarım vardı ancak şu an nasıl olur bilemem.
PUBG mobile emilatörde 30 fps zor alıyor laptop. PUBG lite daha az alır diye düşünüyorum.
Ücretsiz olarak CS:GO, Valorant ve Unterned.
Ücretli olarak G-Mod, L4D2.

Unterned iyi fikirmiş, unutmuştum o oyunu. Diğerlerini oynuyoruz zaten :)

Laptopumun özellikleri:
-Intel HD Graphics 4000.
-i5 3210M.
-6 GB RAM.
-7 yıldır kullanıyorum, ekran kartı, işlemci eskisi kadar güçlü değil. Onu da hesaba katın.

Oyun:
-Bedava olsun.
-Online olsun (arkadaşımla oynamak için)
-Böyle laptopta en az 40-50 FPS alabileyim.

Şimdiden çok teşekkürler.

Dostum dizüstü bilgisayarında özellikle harici ekran kartı olmayan cihazlarda oyun oynamamaya çalışın. Nedeni Intel HD grafik bir ekran kartı değildir chipset desteğidir bu cihazla oyun oynarsan makinenin cipsetini eritebilirsin bu da BGA dediğimiz bir işlem gerektirir birazda pahalıdır bu tür cihazlarda oyun oynamanızı tavsiye etmem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum dizüstü bilgisayarında özellikle harici ekran kartı olmayan cihazlarda oyun oynamamaya çalışın. Nedeni Intel HD grafik bir ekran kartı değildir chipset desteğidir bu cihazla oyun oynarsan makinenin cipsetini eritebilirsin bu da BGA dediğimiz bir işlem gerektirir birazda pahalıdır bu tür cihazlarda oyun oynamanızı tavsiye etmem.

Evet, ben bu laptopu laptopu oyun oynama için almıştım. Aldığımda bilgisayar bilgim 0-dı. Bu arada bu hafta GTX1660 Ti / i7 10750H / 16 GB RAM / 144Hz MSI laptop almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? (12000TL)

Evet, ben bu laptopu laptopu oyun oynama için almıştım. Aldığımda bilgisayar bilgim 0-dı. Bu arada bu hafta GTX1660 Ti / i7 10750H / 16 GB RAM / 144Hz MSI laptop almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? (12000TL)

Konu açıp beni etiletlerseniz, çok daha yardımcı olabilirim. Oyun olarak Valorant, CS:GO ve L4D2 öneririm.

Dostum Eğer oyun oynamak için alıyosan sana güzel bi tavsiyem olsun şimdi taşına bilir bi cihazın var nihayetinde oyun oynamasan bile ancak masa üstü sisteme geçmeni şidetle tavsiye ederim tamam yazdığın özellikler mükemmel bi dizüstü genel anlamda bütün oyunlarıda yüksek graifklerde oynarsınız. Ancak ileriye dönük bi yatırım istiyosan amd rayzn 5 le başlayıp 32 gb ram 500 yad 256 gb ssd gtx 1080 bi sistem toplaya bilirsin hatta 12000 liralık değil 9 8 bin lirayada çıkarta bilirsin işin bu tarafıda var tabi

Geri
Yukarı