Intel HD Graphics 4400 2 GB GTA 5 oynatır mı?

Biraz zor dahili bir ekran kartı olmadığından emin misiniz ?bende aynı durumdaydım HD Graphics 630 vardı oyun performansı berbattı ama sonra Radeon 530 aktif ettim FPS'lerim neredeyse 2 katına çıktı.
Aygıt yöneticisi görüntü bağdaştırıcılarından bakabilirsiniz.

Çözünürlülük düşürülürse olabilir ama çok beklentin olmasın :D.
Bu video yardımcı olacaktır. Tabii en sona kadar düşürmeye gerek yok ayarları. En sonda zaten oynanabilir olmuyor. Kendi kafasına göre düşürürse rahat oynayabilir. Intel HD Graphics 4400 yeterli bir kart. RAM 16 olması güzel. İşlemcinin olayını bilmiyorum ama sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum. En çok yardımcı olan seçenek oyun ayarları içinden advanced graphics settings kısmında ölçek ayarını düşürmek. Bu şekilde çözünürlüğü yükseltse bile alacağı FPS pek fazla düşmez. 1280x768 ve ölçek en düşükte 40-50 FPS alıyordum ben. Online olarak heist falan girecekse yazılarda okunaklı oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

800x600 ayarlarda ortalama 25-45 FPS arası oynanır.

Kanka indirsemmi diye düşünüyorum sonra boşa indirmeyeyim tavsiyen nedir?
Bu video yardımcı olacaktır. Tabii en sona kadar düşürmeye gerek yok ayarları. En sonda zaten oynanabilir olmuyor. Kendi kafasına göre düşürürse rahat oynayabilir. Intel HD Graphics 4400 yeterli bir kart. RAM 16 olması güzel. İşlemcinin olayını bilmiyorum ama sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanka indireyim mi GTA 5'i tavsiyen nedir?

Geri
Yukarı