Intel HD Graphics 520 için oyun önerileri

TheHpv

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem: Intel Core i3-6006U.
Intel HD Graphics 520.
Windows 10 Home 64 Bit.
4 GB RAM.
128 GB SSD.
Notebook: Acer A315-54K.
Bedava veya ücretli fark etmeksizin oyunlar önerebilirsiniz.
Aklınıza gelen bütün oyunları yazabilirsiniz.

Son düzenleme:
Half Life 2
The Godfather 1,2
Hitman serisi (Blood Money,Contracts,Silent Assasin)
Postal 2
Domina
People Playground
Kingdom Two Crowns
Sistem gereksinimi genel olarak düşük olan ve eğlemesi zevkli olan oyunların bir kısmı.

GTA 5, CS:GO, Valorant, LoL, Fortnite en minimum da, Call of Duty Black Ops 2, Crysis 2, Minecraft 1.15.2, Mafia 2, NFS Underground'dan NFS Rivals'a kadar oynarsın. Ama GTA 5 en düşükte 20 FPS'lerde açacaktır GTA 5 pek zevk vermez 20 FPS ve enmin. Ayarlarda.
Eğer 6-8 GB RAM olsaydı Watch Dogs 1,2 önerirdim ama Watch Dogs 2 en fazla 15 FPS'lerde verir 1. oyunu da aşağı yukarı GTA 5 gibi olur yanılmıyorsam.

Left 4 Dead, The Walking Dead 1 ve 2, Valorant, Counter-Strike global offensive, Zula, Mount and Blade Warband, GTA IV, Among Us bunlar ortalamanın üzerinde oynanan bazıları güzel bazıları sinir eden oyunlar ancak ben HD 530 kullanmama rağmen bazı oyunlarda drop yemeniz mümkün maddi imkanınız el veriyorsa Dual Channel RAM olarak kullanmak adına 4 GB RAM yapıştırın (hem FPS de artar)
8 GB RAM kulannıyorum.

Left 4 Dead, The Walking Dead 1 ve 2, Valorant, Counter-Strike global offensive, Zula, Mount and Blade Warband, GTA IV, Among Us bunlar ortalamanın üzerinde oynanan bazıları güzel bazıları sinir eden oyunlar ancak ben HD 530 kullanmama rağmen bazı oyunlarda drop yemeniz mümkün maddi imkanınız el veriyorsa Dual Channel RAM olarak kullanmak adına 4 GB RAM yapıştırın (hem FPS de artar)
8 GB RAM kulannıyorum.

Left 4 Dead 2 benim PC de kasar mı Intel HD Graphics 2000, Pentium B970, 4 GB RAM ve Windows 7 var. 20-30 FPS olsun açar mı?
8 GB RAM kulannıyorum.

Aynen 10-20 FPS'ye kadar artış sağlar.

Geri
Yukarı