Intel HD Graphics 520 VRAM artırılmıyor

ouygun211

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda PES 13 ve 16 oynuyorum önceden VRAM hatası alıyordum o yüzden VRAM arttırma videolarını bilgisayarıma uyguluyordum oluyordu. HDD 2 hafta önce bozuldu yeni bir SSD aldım. SSD takan adam bana Windows 10 1903 sürümü kurdu artık VRAM arttıramıyorum bunu düzeltmenin yolu var mıdır lütfen bilen ilgilensin.

Benim garipsediğim daha önce yaparken şu an yapamamanız. HDD veya SSD bu konuda bir etken değil. Belki Windows sürümüyle alakalıdır fakat onu da zannetmiyorum. BIOS üzerinden sadece önbellek arttırılıyor diye biliyorum o da sadece kasalar için var laptoplarda var mı emin değilim. Birkaç tane HD grafik bellek arttırma videosu görmüştüm hatta kendim de uyguladım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu yapmalısın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bir de böyle videolar çok var fakat ne kadar doğru emin değilim.

Zaten sorun orda önceden bu videoları yapıyordum oluyordu ama şimdi bunlardan fazlasını denedim hiçbir şekilde değişmiyor.
Bakın videodaki sistemle benim sistemim aynı eskiden bu videodaki gibi yapıyordum 1536 MB vram oluyordu ama şimdi olmuyor. Sorun neyde onu çok merak ediyorum PES 16 PES 16 oynayamıyorum artık. Yardım!

Son düzenleme:

Geri
Yukarı