Intel HD Graphics 620 ile GTA V oynanır mı?

adana lima

Hectopat
Daha fazla  

Sistemim bu şekilde. GTA V oynatma olasılığı var mı? Varsa Max kaç FPS alırım? LoL CS:GO Payday 2 gibi oyunları güzel kaldırdı, Allah razı olsun ama biraz daha farklı oyunları denemek istiyorum. Yorumlar neler, GTA V açabilir mi?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    16,7 KB · Görüntüleme: 99
  • 2.png
    2.png
    8,9 KB · Görüntüleme: 98
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bundan birkaç FPS daha az alırsınız.

Biraz zor özellikle online çekilmez olur ama Hikaye modunu oynayaiblirsiniz. Ekran kartınız yoktu değil mi?

Biraz zor özellikle Online çekilmez olur ama hikaye modunu oynayaiblirsiniz. Ekran kartınız yoktu değil mi?

Maalesef. Laptop kullanıyorum okul işleri dışında biraz eğlence amaçlı oyun oynuyorum. Ki zaten bende alışkanlık oldu mario dahi oynasam bile kaliteleri falan hep en lowa alıyorum öyle daha rahat oynuyorum.
Ben kaldırmaz diyorum sebebi 5 yıl öncesinin oyunu değil.
Sürekli güncelleme alıyor.
Zaten bende kaldırmaz diye düşünüyordum ama foruma yine de bir danışayım dedim teşekkürelr :)
Valorant'ı en düşükte kaç oynatır tahmini veya oynatır mı :D

Son düzenleme:
Maalesef. Laptop kullanıyorum okul işleri dışında biraz eğlence amaçlı oyun oynuyorum. Ki zaten bende alışkanlık oldu mario dahi oynasam bile kaliteleri falan hep en lowa alıyorum öyle daha rahat oynuyorum.

Zaten bende kaldırmaz diye düşünüyordum ama foruma yine de bir danışayım dedim teşekkürelr :)
Valorant'ı en düşükte kaç oynatır tahmini veya oynatır mı :D
Valoranti oynarsınız. Oynatır yani. İsterseniz şimdi test yapabilirim ekran kartımı devre dışı bırakıp. İkimizin de HD 620si var çünkü. Ya da internetteki testlere bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı