Intel HD Graphics "Error Kod 43"

suleymandy

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
1615354876705.png

Arkadaşlar sorunum böyle, güncelleme yaparken oluştu ve ünlem işareti geldi, ardından Intel Trusted Execution Engine'da yaptı ünlem işaretini kendi sürücüsüne DDU ile kaldırıp denedim olmadı, servisten daha yeni geldi evin bodrumundaydı 2-3 Ay'dır, içinde fan yok çok ısınma yapıyor.

Sistem;

Intel HD Graphics
Intel Celeron N2830 2.2GHz
2 GB RAM
111GB SSD

Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43)

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 914834

Arkadaşlar sorunum böyle, güncelleme yaparken oluştu ve ünlem işareti geldi, ardından Intel trusted execution Engine'da yaptı ünlem işaretini kendi sürücüsüne DDU ile kaldırıp denedim olmadı, servisten daha yeni geldi evin bodrumundaydı 2-3 Ay'dır, içinde fan yok çok ısınma yapıyor.

Sistem;

Intel HD Graphics.
Intel Celeron N2830 2.2GHz
2 GB RAM.
111GB SSD.

Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (kod 43)

Intel bunun Windows sürümü ile alakalı olduğunu söylüyor. Az önce dediğiniz güncelleme gelmiyor demeniz ile doğru orantılı bu olay.

Intel bunun Windows sürümü ile alakalı olduğunu söylüyor. Az önce dediğiniz güncelleme gelmiyor demeniz ile doğru orantılı bu olay.

Peki ne yapmam gerekiyor? DDU ile kaldırıp en uygununu yükledim hâlâ aynı.

En güncel sürücüyü yüklediyseniz bir önceki sürümdeki sürücüyü yüklemeyi dener misiniz?

Deneyeyim, umarım olumlu bir sonuç alırım.
En güncel sürücüyü yüklediyseniz bir önceki sürümdeki sürücüyü yüklemeyi dener misiniz?

Hocam geldim yeniden başlatıp, sorun hâlâ aynı devam ediyor, eski sürüme çekince bu seferde işlemci ünlem gösterdi, ekran kartını son sürüme yükselttim tekrardan.

Geri
Yukarı