Intel HD Graphics Family ile oyun oynayabilir miyim?

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Merhaba, benim işlemcim: Intel Core i3-2310M 2.10 GHz , 6 GB RAM , Intel HD Graphics Family Ekran kartı. Abi ben bu bilgisayarı geçen senin başında hiç araştırmadan almıştım yani henüz yeni alamam. Ben bu bilgisayarda neyi değiştirirsem Battlefield 3, Crysis 2, Max Payne 3 gibi oyunları rahatlıkla oynayabilirim. 500 TL civarı bir bütçem var.

Bilmiyorum ki kaç defa daha Intel ekran kartları ile oyun oynanamayacağını söylemem gerek. En basitinden soldan ikinci rakam testini dahi uyguladığımızda en üst model HD 4000’in soldan ikinci rakamının “0” olduğunu görüyoruz. Tüm bunların ötesinde Intel kartların sürücü desteği de pek başarılı değil. Oyunlar AMD ve nVidia için geliştiriliyor. Intel GPU’lar için optimize edilen bir oyun görmedim. Kısacası oyuncular “paylaşımlı” kelimesini gördü mü tabanları yağlayıp dere tepe kaçmalı.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı