İntel HD Graphics ile GTA V Oynamak

HazarKann

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar i3 3220 işlemcim var. 2 3 ay sonra harici ekran kartı alacağım fakat o zamana kadar işlemcimdeki HD GRAPHICS 2500'ü kullanmak zorundayım. HD GRAPHICS 2500 ile GTA 5'i 800x600 olabilecek en düşük ayarlarda 25 fps oynayabilir miyim? 720P oynatmaz sanırım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Aşağıdaki videoyu izle. Oynarsın fakat keyif almazsın. Belki bir süre sonra sıkılabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HD Graphics 4600'de sıkıntısız oynarsın ben test ettim meraktan. En kısık ayarlarda 30-40 FPS alıyor. Ancak 2500 için durumu bilemem. Araştırdım neredeyse 2 kat performans farkı var iki GPU arasında.

intelhdreview3-580x446.png

RAM konusunda sıkıntı yok RAM 8 GB harici ekran kartı alana kadar oyunu hikayesi için oynayacağım hatta bir tane yama varmış grafikleri düşürmek için. Ban sebebi değil ise linkini atabilecek var mı?

Ragnos1997 adlı geliştirici bir yama yapmış ama oyunun GTA SA'dan bir farkı kalmamış.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı