Intel HD Graphics GTA V performansı

Oyunun grafiklerini minimum seviyeye alsan ve "oynamaya çalışsan" maksimum 10 FPS alırsın.
Super Low Setting isimli oyunun grafiklerini rezil yapıp FPS çoğaltan bir mod vardı onla belki 20 FPS.
Ben 1 GB ekran kartı ile 640 çözünürlükte 30 FPS felan alıyorsam sen düşün kaç FPS alacağını.

Sanırım hiç öyle bir sistemim olamayacak :(
bu bilgisayarı bile 900 TL'ye aldım 2 GB ekran kartı alacak param bile yok.
Her an her şey olabilir. Ümitsizliğe kapılma hemen :)

Vallaha 5 yıldır olmadı şimdi de olacağını sanmıyorum.

Benim eskiden Intel Dual Core 2.93 GHz işlemcim 3 GB RAM'im ve ekran kartım da yoktu ama şimdi i5 işlemcim 4 GB RAM'im 920MX ekran kartım var ve ödev yapmakta, ders çalışmakta, oyun oynamakta bir sıkıntım olmuyor ve ben bunları tek başıma, kimseden destek almadan yaptım. Çalışınca başaramayacağın şey yoktur. Sana tavsiyem çok çalış. :)

Benim eskiden Intel Dual Core 2.93 GHz işlemcim 3 GB RAM'im ve ekran kartım da yoktu ama şimdi i5 işlemcim 4 GB RAM'im 920MX ekran kartım var ve ödev yapmakta, ders çalışmakta, oyun oynamakta bir sıkıntım olmuyor. Sana tavsiyem çok çalış. :)

Tüm okul notlarım 90+ fakat ailem 97 yapmamı istiyor yapsamda gene bir şey almayacakları için...
Yarın doğum günüm annemden 80 TL'lik kulaklık istedim bana telefoncudan 5 TL'ye kulaklık aldı.
Dahasını siz düşünün yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı