Intel HD Graphics ile oyun oynayabilir miyim?

anakartın üstündeki gpu ile oyun oynanmaz sadece sunum yapmak için ekranlara yansıtmak için tasarlanmıştır. intel hd graphics ile oyun oynamak kaşıkla tünel eşmek gibi olur
anakartın üstündeki gpu ile oyun oynanmaz sadece sunum yapmak için ekranlara yansıtmak için tasarlanmıştır. intel hd graphics ile oyun oynamak kaşıkla tünel eşmek gibi olur

2013'den konuya cevap vermek?

Ben denedim Intel HD 4000 ile Call of Duty MW2'yi çekebildiğim en alt ayara çektim 40 FPS ile oynamayı başardım.

Aga HD 4000 ile HD Graphics farklı şeyler. Sendeki HD 4000 bir ekran kartı lakin HD Graphics ekran kartı değil. CPU ve kendi belleği bile yok eski bilgisayarımda o vardı değil Call of Duty, Valorant bile açmıyordu çünkü sürücüleri Max 10 ama şu an Windows 11 bile 12 istiyor. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Geri
Yukarı