Intel HD Graphics oyunlarda yeşil ekran veriyor

MuChaTo

Hectopat
Yer
Amasya
Öncelikle merhabalar, laptoptan düşük gereksinimli oyunlar açınca ekranda yeşil çizgiler oluşuyor ve 1660 Ti'ı kullanmıyor, Intel HD Graphics'i kullanıyor. Masaüstü için Intel HD Graphics'i kullanıyorum ama yeşillik yok oyuna girince ekran yeşil oluyor. Aygıt yöneticisinden Intel HD Graphics'i kapatınca her programı GTX 1660 Ti kullanıyor ancak fazla yük bindirmek istemiyorum bir çözümü var mı?
Bilgisayarımın özellikleri; 16 GB RAM (2x8GB),NVIDIA 1660 Ti 6 GB, i5 10300H.
Yardımlarınızı bekliyorum bir tek bu oyunda değil papers please de de böyle.

1603115565105.png

Öncelikle merhabalar, laptoptan düşük gereksinimli oyunlar açınca ekranda yeşil çizgiler oluşuyor ve 1660 Ti'ı kullanmıyor, Intel HD Graphics'i kullanıyor. Masaüstü için Intel HD Graphics'i kullanıyorum ama yeşillik yok oyuna girince ekran yeşil oluyor. Aygıt yöneticisinden Intel HD Graphics'i kapatınca her programı GTX 1660 Ti kullanıyor ancak fazla yük bindirmek istemiyorum bir çözümü var mı?
Yardımlarınızı bekliyorum bir tek bu oyunda değil papers please de de böyle.

Eki Görüntüle 707412

Yakın zamanda Windows Update yaptınız mı?

Öncelikle merhaba, laptoptan düşük gereksinimli oyunlar açınca ekranda yeşil çizgiler oluşuyor ve 1660 Ti'ı kullanmıyor, Intel HD Graphics'i kullanıyor. Masaüstü için Intel HD Graphics'i kullanıyorum ama yeşillik yok oyuna girince ekran yeşil oluyor. Aygıt Yöneticisi'nden Intel HD Graphics'i kapatınca her programı GTX 1660 Ti kullanıyor ancak fazla yük bindirmek istemiyorum bir çözümü var mı?
Yardımlarınızı bekliyorum bir tek bu oyunda değil Papers, Please'de de böyle.

Eki Görüntüle 707412

Harici ekran kartını kullanmayı ayarlaman lazım yoksa böyle olması normal.

NVIDIA denetim masasını yükleyip değiştirebilirsiniz.

Geri
Yukarı