İntel HD Graphics Sistem CS:GO Kasma Sorunu

Daha fazla  
Ben CS:GO'yu 16:9 veya 16:10 çözünürlüğünde daha iyi oynuyorum ama ancak 4:3'de 100 FPS alabiliyorum hatta 640x480 çözünürlükte mi ne oynuyorum. 16:10 veya 16:9'da de_dust_2'de bile 50 FPS. FPS arttıran her şeyi yaptım. Şimdiden teşekkürler.

Sistem Özelliklerim;

+4GB RAM
+İntel HD Graphics Ekran kartı
+İntel Core i-5 işlemci

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 7500 ile 1024*768 ile 200 fps alıyorum düşük ayarlarda.
Belki ramden dolayı düşük alıyosunuzdur.
birde biosdan harici ekran kartını 1024mb çıkarın.

Yanlış anlamayın amacım dalga geçmek kesinlikle değil ama bilmediğimden soruyorum CS GO oyuncularının bu abartı yüksek FPS çabasının sebebi nedir? Yani cidden 60 HZ bi monitörde 60 FPS ve 120 FPS arasında oyun hızını veya göz zevkini etkileyen bi fark varmı bu oyunda?

Yanlış anlamayın amacım dalga geçmek kesinlikle değil ama bilmediğimden soruyorum CS GO oyuncularının bu abartı yüksek FPS çabasının sebebi nedir? Yani cidden 60 HZ bi monitörde 60 FPS ve 120 FPS arasında oyun hızını veya göz zevkini etkileyen bi fark varmı bu oyunda?
Yani bana kalırsa saçmalık. Turnuvalarda kullanılan PC ler en az 300 FPS verdiğinden dolayı herkes 300 FPS almaya çalışıyor. 60 Hz bir monitörde 60 FPS den fazlası sıkıntı yaratır.

arkadaşler ben intel graphics kıllanıyorum ve bilgisayarımı sıfırladım sonra csgo yu açınca kaymalar oldu ekranın üstünde kaymalar oluyor eger sorunun çözümünü biliyorsanız söylermisiniz

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı