Intel HD Graphics sürücüsü nasıl güncellenir?

Technomember0

Decapat
Arkadaşlar drivereasy ile Intel HD Graphics sürücümü 2015 yılında 2020 yeni sürüme geçireceğim. Ancak indirdim, indirdiğimde beni içinde onlarca dosya bulunan klasöre attı. Bu klasörü seçerek Aygıt Yöneticisi'nden sürücüyü manuel güncelleştirmek istedim. Manuel olarak bu klasörü seçtim ve devam ettim. Ancak bana 'zaten cihazınız için en iyi Driver'i kullanıyorsunuz' dedi. 2015 yılında kaldığı için hiçbir şey yapamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, sürücü imzasına bir bakın. Sürücü imzasında başka bir imza olabilir. O zaman uyumsuzluk sorunu çıkar. Bu otomatik yazılım güncelleme programlarının yaygın sorunu. Sonra başınız ağrıyabilir.

Hocam siz bu işlerden anlıyor gibisiniz. Sürücü imzasına bakayım nasıl olmalı veya ne yapmalıyım?
Aygıt yöneticisine geldikten sonra intel hd graphics sürücüsünün özelliklerine girip ayrıntılarına bakın. Dijital imza sağlayıcısı denilen bölgede sürücü imzası oluyor. Oradan kontrol edebilirsiniz, ya da SDU programını indirip intel'i çeşitli kriterlerle bulup sürücü imzasının uygun olup olmadığını belirtecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı