Intel HD Graphics Sürücüsünü Yükleyince Parlaklık Azalıyor

Daha fazla  
Selam aleyküm abilerim. Benim bi sorunum var. Ben laptopumda Windows 10'dan 7'ye döndüm (geçici olarak) neyse driverların neredeyse hepsini kurdum sıkıntısız ilerliyorum. Sıra geldi ekran kartlarımın driverlarını kurmaya. Önce Intel HD Graphics 4600'ün driverını kurdum. Yeniden başlattım ama baktım ki parlaklık azalmış. Nvidia'yı da kurunca düzelir dedim olmadı. (GeForce GT740M) güç seçeneklerinden baktım parlaklık en sonda gözüküyor ama çok karanlık klavyeden denedim aynı sonuç programlar yükleyip denedim yine aynı ama Intel'i kaldırınca parlaklık eski haline geliyor, o da ekran kartları devre dışı oluyor. Eski driver kurdum (Casper Laptopın markası) Casper sitesinden seri numarasından kurdum olmadı. Intel'in sitesinden yeni driverlardan 2-3 tane denedim olmadı.

Güncel

Güncel

Tasarruf ayarlarında bir ayar vardı şimdi hatırlayamadığım. Otomatik olarak ekran parlaklığını düşürüyor. Onu elle kontrole alman gerekli sanırım. Denetim masasından güç seçeneklerine gir. Küçük bir pencere açılacak. Orada kararan ekran veya uygulamalarda ekran parlaklığı gibi seçenekler var onları yükseltmelisin hatırladığım kadarıyla.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı