Intel HD Graphics Valorant performansı

Zeq4nZ

Decapat
Daha fazla  
Intel Core'i̇71.50 GHz RAM 4 GB ekran kartı Intel (r) HD Graphics 1366X 768 (32 Bit) (60 HZ )
Kaldırır mı? (Oyun bir kere açıldı ama bir daha açılmıyor)

Intel Core 1.50 GHz RAM 4 GB ekran kartı Intel (r) HD Graphics kaldırır mı? (Oyun bir kere açıldı ama bir daha açılmıyor)
Biraz daha açıklayabilir misiniz? Intel Core ne kullanıyorsunuz. İşlemcilerin bir serisi vardır ve hangi Intel HD graphics'i kullanıyorsunuz? Bunların kendisine ait serileri var.

Hd Grapichs 4000 için söyleyeyim dostum, oynanıyor ama alışmak gerek açık alanlarda çok kasıyor vuramıyorsun adamı.(300 saat civarı oynadım)

1366 x 768 (32bit) (60 HZ)
Oyunu hangi grafik ayarlarında kullandınız? Düşük, orta veya yüksek?
Hd Grapichs 4000 için söyleyeyim dostum, oynanıyor ama alışmak gerek açık alanlarda çok kasıyor vuramıyorsun adamı.(300 saat civarı oynadım)
Yüksek çözünürlük ayarlarında iyi bir performans sunmayan bir ekran kartıdır. Çözünürlük düştüğünde oyun performans'ı bır tık iyileşir.

Oyunu hangi grafik ayarlarında kullandınız? Düşük, orta veya yüksek?

Yüksek çözünürlük ayarlarında iyi bir performans sunmayan bir ekran kartıdır. Çözünürlük düştüğünde oyun performans'ı bır tık iyileşir.
720p'de oynuyordum zaten, ama iyiki kurtulmuşum o ekran kartından +60 FPS oyun deneyimi çok farklı bir şey gerçekten.

720p'de oynuyordum zaten, ama iyiki kurtulmuşum o ekran kartından +60 FPS oyun deneyimi çok farklı bir şey gerçekten.
Bende GeForce 210 var, 720p diyemem ama bütün oyunlar 480p oynuyorum. Sebebi bağımlığısı oldun. Muhtemelen, yazın alacağım bilgisayarın hakkını veremeyeceğim.

Geri
Yukarı