Intel HD Graphics VRAM'i 32MB'tan nasıl artırılır?

Osmanlı1453

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Benim Casper Nirvana NB.15.6 laptop var. Laptopun NVIDIA ekran kartı vardı ama çalışmıyor. Intel HD Graphics 4000 ekran kartı var ama VRAM'da 32 MB yazıyor. Ben bunu nasıl arttırabilirim? Teşekkürler.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan bakıp arttırabilirsiniz. Ama Fake VRAM arttırma işlemi olur. Oyunu kandırıp açmayı sağlar ama performans olarak bir şey değişmez.

Buradan bakıp arttırabilirsiniz. Ama Fake VRAM arttırma işlemi olur. Oyunu kandırıp açmayı sağlar ama performans olarak bir şey değişmez.

Google'da arama yapıp önümüze gelen sonuçları kendimiz okumadan insanların önüne atmayalım.

Yazılımın tanımını okudunz mu?

PHDGD Virtual VRAM Tool displays a false value of VRAM and thus increases support and compatibility in certain Video Games such as Grand Theft Auto V and The Witcher 3.

PHDGD Virtual VRAM Tool, yanlış bir VRAM değeri görüntüler ve böylece Grand Theft Auto V ve The Witcher 3 gibi belirli oyunlarla desteği ve uyumluluğu artırır.

Güncelleme: Şimdi gördüm siz de fake demişsiniz ama sorulan soru muhtemelen bellek miktarını artırmak ki bu genelde BIOS'tan yapılıyor. Ki artırsa bile performansa bir etkisi olmayacak.

Google'da arama yapıp önümüze gelen sonuçları kendimiz okumadan insanların önüne atmayalım.

Daha önceden de biliyordum hocam bunu. VRAM'i yetersiz HD Graphics 520 laptopumda denediğimde oyuna girerken video belleği yetersiz uyarısı veren bazı oyunları çalıştırmayı sağlamıştı hocam. Onun dışında performans olarak çok farketmez herhalde. HD Graphics sınırları belli sonuçta.

Geri
Yukarı