Intel i3-10100F işlemci için ekran kartı önerisi

Bütçe
20-25 bin sistem, 10 bin ekran kartı

emreakrsu06

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1050 Ti ekran kartım var. Artık CS oynayamıyorum 1024 çözünürlükte bile. Mecburen ekran kartı alacağım ya da komple sistem değiştireceğim. Elimdeki PC 10.000TL civarı ediyor. Ekran kartı da 10-12bin TL. Sizce sistemi bozmayıp Gainward 4060/ RX 7600 mı almam daha mantıklı yoksa tümüyle satıp üstüne kendim ekleyip sıfır sistem almam mı?

Arkadaşlar 1050 Ti ekran kartım var. Artık CS oynayamıyorum 1024 çözünürlükte bile. Mecburen ekran kartı alacağım ya da komple sistem değiştireceğim. Elimdeki PC 10.000TL civarı ediyor. Ekran kartı da 10-12bin TL. Sizce sistemi bozmayıp Gainward 4060/ RX 7600 mı almam daha mantıklı yoksa tümüyle satıp üstüne kendim ekleyip sıfır sistem almam mı?
sat yeni siste al/topla

10100 F artık sana yetmeyecek çünkü darboğaz yapacak eğer bütçe varsa soket yükselt.
Hocam anakart falan komple yükseltilmesi gerekiyo sanırım H510M H var aşırı uğraştırıcı olacak resmen sistem toplamış gibi olacağım yine. Elimde m2 ssd sata ssd falan var onları satmayıp yeni sistem toplamak mantıklı gibi

Hocam anakart falan komple yükseltilmesi gerekiyor sanırım H510M h var aşırı uğraştırıcı olacak resmen sistem toplamış gibi olacağım yine. Elimde M.2 SSD SATA SSD falan var onları satmayıp yeni sistem toplamak mantıklı gibi.

O senin yapabileceğin hesap hocam bu işlemciye 4060/7600 takarsan darboğaz olacaktır.

Elindeki sistemi 10-11K'ya satamazsın. Elindeki sistem maximum 7K falan yapar.
O kadar bakmıyorum ki oradan gelecek paraya.. Minimum uğraşacağım yolu seçmek istiyorum. Yüksek ihtimalle bir kafeye gidip söyleyeceğim kaç verirse artık. Monitör var bir de AOC 1MS 75HZ 21inç onunla beraber kaça giderse artık

O kadar bakmıyorum ki oradan gelecek paraya.. Minimum uğraşacağım yolu seçmek istiyorum. Yüksek ihtimalle bir kafeye gidip söyleyeceğim kaç verirse artık. Monitör var bir de AOC 1MS 75HZ 21inç onunla beraber kaça giderse artık

Sistem olarak bu iyi.

Sistem olarak bu iyi.

Elimde 1tb m2 ssd ve 512gb sata ssd var tutmam mantıklı olur mu?
Monitör olarak bunu düşünmüştüm GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA

Yeni konular

Geri
Yukarı