Intel i3 12100F & RX6600 sistemde Radeon Software açılmıyor

ferdicyln

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB DDR4
Ekran kartı
RX 6600 8 GB (Sapphire Pulse)
Anakart
Intel H610M S2H DDR4 (GIGABYTE)
İşlemci
Intel i3 12100F 3.30 GHz Turbo 4.30 GHz
AMD'den gına gelmeye başladı!

Cidden artık sıkmaya başladı bu AMD ve bu sorunları yaşayan bir ben değilimdir diye düşünüyorum. Şuna da açıklık getirmek istiyorum. Sitede beni NVIDA fan boyu veya AMD düşmanı sanıyorlar :D Herkesin kendi özgür düşüncesi ve ben AMD'de sorunlar yaşadığım için sadece bunları dile getiriyorum. Yoksa bana ne AMD'den, bana ne NVIDIA'dan. Bir tarafımda da değiller açık konuşmak gerekirse.

İnanmayanlar olabilir. AMD de yaşadığım sorunlar;

Sorunuma gelmek gerekirse, AMD cidden beni aşırı yormaya başladı! Şimdi de AMD Radeon Software açılmıyor! Zaten yeni sürümü (23.4.2) yükledikten sonra masaüstü sağ tık dan AMD Radeon Software seçeneği kaybolmuştu ve sadece Alt+R tuşları ile bir de gizli simgeleri göster kısmında logosu görünüyordu. Yeni sürümde (23.4.2) aslında pek sıkıntı yok gibiydi. Sadece arada ekran kararıyordu sürekli değildi ama oluyordu. Şimdi de her yerden kayboldu ve ne yaptımsa AMD Radeon Software'yi açamadım. PC de setup u vardı yazılımın ve tekrardan bir daha kurdum masaüstü sağ tık'a geldi seçenek ama tıkladığımda tepki vermiyor ve gizli simgeler kısmında logosu yine yok. DDU ile kurun kaldırın demeyin. Çünkü sıkıldım ve saçma geliyor bana. Neden mi? Çünkü nasıl oluyor da bende yazılımı yüklü olan bu ekran kartının arayüzünü açamıyorum ve PC'ye bir şeyler yüklemediğim halde ellemediğim halde nasıl kaybolabiliyor? Hani derler ya kafayı yemek üzereyim diye, ben de bu AMD'yi aldığım günden beri kendime kızıyorum. Sadece bende mi bu hatalar diyorum ama araştırınca herkeste bu tür hatalar görüyorum. Keşke düşük model NVIDIA alsaydım (NIVIDIA Fanboyu bu diyorsan konunun başındaki yazıyı oku!).

DDU'suz bu durumu düzeltmemin bir yolu var mı? Yardımcı olursanız sevinirim :)

Bendede sağ tık yapınca gözükmüyor ama sol alta AMD yazınca çıkıyor ordan acabiliyorum başka bir sorunum yok ekran kartım RX 6400 alalı 4 ay falan oldu gayet iyi tabi ben sorun yaşamadım oyuzden iyi diyorum senin için kötü olabilir bide insan AMD yo de sevmeye bilir nvdia yayıda sonuçta bizim sirketimiz deil yabancı ne farkeder bir zararı yok sevmemenin

Bendede sağ tık yapınca gözükmüyor ama sol alta AMD yazınca çıkıyor ordan acabiliyorum başka bir sorunum yok ekran kartım RX 6400 alalı 4 ay falan oldu gayet iyi tabi ben sorun yaşamadım oyuzden iyi diyorum senin için kötü olabilir bide insan AMD yo de sevmeye bilir nvdia yayıda sonuçta bizim sirketimiz deil yabancı ne farkeder bir zararı yok sevmemenin
Ben burada bir AMD de bir sorun var dedim. Herkesin işi yokmuş baya, bir bana saydıranlar mı ararsın, bir yazdığım AMD ile ilgili yorumlara beğenmedim tepkileri atanlar mı ararsın :D Bu AMD Radeon Software açılmaması, oyunlarda bir sıkıntı çıkarır mı ki acaba? Bir sıkıntı çıkarmazsa uğraşmayacağım düzeltmek için ondan soruyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı