Intel i3 217U Hangi GPU'yu Besleyebilir?

Birçok karta yüksek miktarda darboğaz yapacaktır. Kartı geçtim, her dizüstü bilgisayar eGPU için gerekli giriş/çıkış birimlerini sağlamıyor.

Şunu da söyleleyim. U serisi işlemciler, TDP değerleri düşük tutuluan, internette gezinme ve ofis yazılımlarını hedef alan işlemcilerdir. Bunun dışındaki işlemlerde performans beklemeyin.

Birçok karta yüksek miktarda darboğaz yapacaktır. Kartı geçtim, her dizüstü bilgisayar eGPU için gerekli giriş/çıkış birimlerini sağlamıyor.

Şunu da söyleleyim. U serisi işlemciler, TDP değerleri düşük tutuluan, internette gezinme ve ofis yazılımlarını hedef alan işlemcilerdir. Bunun dışındaki işlemlerde performans beklemeyin.
Altında ufak bir kapakçığın altında wifi kartı var. Beni 1 yıl idare etse yeterli. Beslemeyemez mi dersin?

Uğraş kısmından zevk bile alırım. Benim için önemli olan witcher 3 tarzı modern oyunları açabilecek GPUyu besleyebilir mi?
Monitör 720p bu arada. Cevabınız önemli benim için.
Besleyemez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı