Intel i3 4130 GTX 960 Sistem Toplama

Monitör konusunda bilinen yaygın bir firmadır. Eğer elden alma zorunluluğu yoksa Hepsiburada'dan AOC G2260VWQ6 sipariş edebilirsiniz. Aynı özelliklere sahip bir monitör kendisi.

Diyenlerin çoğu fanboy. Ben 6 yıldır Sapphire kullanıyorum hala sorun çıkarmadı. Nitro soğutması ile gerçekten iyi kartlar üretiyorlar.

Sisteme karar verdim. Yarın da alacağım inşallah. Peki işletim sistemi ne olucak ? Elimde eski model bir dizüstü bilgisayar var. Onun ürün anahtarını kullanabilir miyim ? Yoksa çakma işletim sistemi mi kullanmak zorundayım ?

Arkadaşın sorduğu son soruyu bende merak ediyorum açıkcası. Yeni sistem toparladım ama win10 a 400-500 lira vrrmek cok mantıksız geliyor orjinal sekilde veya bizi üzmeyecek başka sekilde bu iş nasıl cözülür?

Mantıksız geliyor derken orjinal ürünü satın alanlara saygısızlık etmek istemedim yanlış anlaşılma olmadan açıklamasını yapayım sadece şunu söylemek istiyorum sistem toplarken yeri geliyor 100 lira değerli oluyor yani bu işin başka bi çözümü var mıdır inanılmaz yabancıyım konuya

Kinguin'de 80 TL'ye satılıyor. 400-500 TL vermenize gerek yok. Eski Windıws'u kullanabiliyorsunuz diye biliyorum. Yeni konu açarsanız bilgili kişiler çıkacaktır illa.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı