Intel i3 550 R7 240 Sistem BF 4 İçin Yeterli mi?

Bendede r 7 240 h1z1 oyunu 35 fps açiliyor low gta v sikintisiz açiyor btv 4 o oyun bende yok o yuzden deneyemedim ama acar diye dusuyorum ram konusunda 8 gb ram tak kafan rahatlasin bende 4 gb ram vardi 8 gb daha eklerim super oldu cihaz...

Bende de R7 240 var. İmzamda ki sistemi kullanıyorum. GTA 5 oyununu Normal-High ayarlar arasında rahatça oynayabiliyorum. BF4 oyununu ise tam 3 kez bitirdim. Hiç bir sorun yaşamadım. Gayet güzel ve akıcıydı. GTA 5 oyununda ortalama 33-38 FPS değerleri arasında sonuç alıyordum. BF4 oyununu uzun zamandır oynamadım o yüzden FPS değerlerini hatırlamıyorum. Sizin sisteme gelecek olursak işlemciniz yeterli fakat RAM'leri kesinlikle yüklseltmelisiniz. Bu saatten sonra 2 GB ve 4 GB RAM'ler artık oyunlarda yetersiz kalıyor. Sizin anakartınız eğer destekliyorsa RAM'leri mutlaka 8 GB yapmalısınız. Ekran kartı için de R7 240 almak istiyorsanız alabilirsiniz ama PSU'nuz ve bütçeniz el veriyorsa R7 250 ekran kartını da alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı